Wkrótce Fame MMA 10! Prezes ujawnił, kiedy odbędzie się jubileuszowa gala

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Fani Fame MMA nie będą musieli długo czekać na kolejne walki celebrytów. Prezes organizacji zdradził w rozmowie z "Super Expressem", kiedy odbędzie się jubileuszowa gala.

Kibice Fame MMA z niecierpliwością wyczekują dziewiątej gali, która będzie miała miejsce 6 marca w Łodzi. Tymczasem już wiadomo, kiedy odbędzie się następne wydarzenie z udziałem walczących celebrytów.

Prezes organizacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że Fame MMA 10, już oficjalnie, jest zaplanowane na 17 kwietnia bieżącego roku. - Nie przewidujemy, by wydarzenie odbyło się z publicznością - wyjaśnił jeden z właścicieli Fame MMA.

Rozpara dodał, że jeśli sytuacja związana z obostrzeniami zmieni się, na jubileuszowej gali może pojawić się jedynie mała grupka kibiców. Z kolei wydarzenie z "normalną" liczbą widzów może mieć miejsce dopiero we wrześniu bieżącego roku na Fame MMA 11.

Wiadomo też, że na jubileuszowej gali odbędzie się pojedynek o pas mistrzowski kobiet. Marta "Linkimaster" Linkiewicz ma zmierzyć się ze zwyciężczynią marcowego pojedynku pomiędzy Kamilą "Zusje" Smogulecką i Kamilą Wybrańczyk (partnerka Artura Szpilki - przyp. red.).

Głównym wydarzeniem zbliżającej się gali Fame MMA 9 będzie starcie Pawła "Popka" Mikołajuwa z Patrykiem "Kizo" Wozińskim (pełna karta walk TUTAJ).

Czytaj teżPaweł Mikołajuw poznał kolejnego rywala. To walka wieczoru Fame MMA 9

ZOBACZ WIDEO: Efektowny nokaut na KSW 58. Zobacz "niewidzialny cios" Torresa w zwolnionym tempie

Źródło artykułu: