KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

EFM Show. Utalentowana Magdalena Loska zadebiutuje w MMA. Transmisja w WP Pilot

Już 9 kwietnia gala EFM Show w systemie PPV. Wiele osób czeka na debiut utytułowanej grapplerki Magdaleny Loski, która zmierzy się z holenderską zapaśniczką Kaylee Vos.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Magdalena Loska 9 kwietnia zadebiutuje w MMA Materiały prasowe / Magdalena Loska 9 kwietnia zadebiutuje w MMA

Magdalena Loska to bardzo utalentowana zawodniczka, która w końcu doczekała się swojego debiutu w MMA. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, jest mistrzynią świata w grapplingu No-Gi. Do Polski z mistrzostw świata ju-jitsu wróciła ze złotym i brązowym medalem.

Nie bez powodu Losce przyznano pseudonim "Kosmiczna Grapplerka". Na swoim koncie posiada około 20 medali, co świadczy o jej dużych osiągnięciach jak i doświadczeniu w swoim stylu bazowym. Na co dzień związana z warszawskim klubem Gorilla, gdzie szlifuje swoje umiejętności z najlepszymi na świecie, czego przykładem są treningi z Joanną Jędrzejczyk - pierwszą Polką, która zdobyła pas mistrzowski w UFC.

Magdalena wyczekiwała swojej walki w MMA już dłuższy czas. Pierwsze informacje o jej debiucie krążyły w internecie rok temu, lecz to dopiero na EFM Show zobaczymy ją w klatce. 

ZOBACZ WIDEO: Są bonusy po gali KSW 59. Takiej sytuacji jeszcze nie było!

Kaylee Vos, na co dzień związana z klubem Mike's Gym, ma już 3 walki w formule MMA na takich galach jak EMC 5 Elite czy Enfusion Live MMA 1. Po jej stylu można spodziewać się dobrych zapasów.

Obie zawodniczki przygotowują się ciężko do walki, ponieważ mają dużo do zgarnięcia. Loska na pewno chce pokazać się z jak najlepszej strony i zaliczyć udany debiut w MMA. Vos z całą pewnością liczy na wyrównanie rekordu. To będzie naprawdę emocjonujący pojedynek płci pięknej.

Galę w systemie PPV transmitować będzie WP Pilot, który jako pierwszy w internecie udostępni sprzedaż dostępu do gali.

EFM Show to najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce - to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów organizacji.

Podczas jednego wieczoru EFM SHOW odbędzie się aż trzynaście walk. Na widzów czeka moc sportowych atrakcji, które zapewni między innymi rywalizacja extra fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego!

WP Pilot jako pierwszy umożliwi zakup dostępu do gali EFM SHOW. Będzie go można nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter Plus w przypadku włączenia subskrypcji.

Promocyjna cena pakietów wynosi 20,99 zł i obowiązuje do 31 marca 2021. Po tym czasie cena pakietu będzie wynosiła 25,99 zł brutto.

Karta walk:

Main event
MICHAŁ PASTERNAK (14-5) – MACIEJ RÓŻAŃSKI (12-3)

Super fight
AKOP SZOSTAK (3-3) – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ (0-1)

Co-main event
DANIEL "SKIBA" SKIBIŃSKI (16-5) – JOHN MICHAEL SHEIL (8-2)

Cage box
PIOTR WOŁOWIK (3-3) - SZYMON BRONCEL (2-1)

Cage MMA
ARKADIUSZ KASZUBA (1-0) – PATRYK GRZEMSKI (1-2)
GEORGI VALENTINOV (21-5) – IGOR MICHALISZYN (7-2)
TOMASZ JANISZEWSKI (6-5-0) - KRZYSZTOF "BIG MAN" WIŚNIEWSKI (2-0)
TUOMAS GRONVALL (6-3-1) - MARCIN MALESZEWSKI (2-0)
JOSE TORRES (1-0) - GIORGI ESIAVA (2-1)
MAGDALENA LOSKA (0-0) - KAYLEE VOS (1-2)

Cage K1
DANIEL ILIEV (15-2) – DAMIAN OSTĘP (3-3)

Zobacz także:
-> MMA. Jan Błachowicz zabrał głos w sprawie walki Polaka o pas
-> Znamy pierwszych bohaterów KSW 60! Gala już w kwietniu

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×