Było słychać trzask, nos się... zapadł. Koszmarna kontuzja, tylko dla osób o mocnych nerwach [WIDEO]

Podczas gali Bellator 258 miało miejsce brutalne kopnięcie, które zakończyło walkę pomiędzy Michaelem Pagem a Derekiem Andersonem. Ostrzegamy, że ten materiał jest tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Artur Babicz
Artur Babicz
Derek Anderson Twitter / BellatorMMA / Na zdjęciu: Derek Anderson
Michael Page w brutalny sposób zakończył walkę z Derekiem Anderson podczas gali Bellator 258. Popularny "Venom" już w pierwszej rundzie wykonał kopnięcie na głowę swojego przeciwnika. Trafił wręcz idealnie, bowiem tym uderzeniem doprowadził do poważnej kontuzji nosa Andersona.

Po tym jak Derek Anderson przyjął uderzenie, zaczął osuwać się na nogach. Szybko jednak doszedł do siebie i chciał wrócić dalej do walki, ale sędzia widząc to co stało się z jego nosem nie miał żadnych wątpliwości i zakończył pojedynek.

Początkowo mogło wydawać się, że sędzia ringowy się pośpieszył. Jednakże oglądając tę sytuację jeszcze raz na powtórkach wideo, widać, iż tą decyzją uratował Dereka Andersona przed jeszcze poważniejszą kontuzją. Ostrzegamy, skrót z tej akcji jest tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Dzięki tej wygranej Michael Page kontynuuje swoją serię zwycięskich pojedynków w organizacji Bellator. Na jego liczniku jest już pięć takich starć. Wiele więc wskazuje na to, że w niedługim czasie dostanie on szansę walki o tytuł mistrzowski.

Zobacz także: Dramat na ważeniu przed UFC Vegas 26
Zobacz także: Niezwykle brutalna walka kobiet

ZOBACZ WIDEO: Co to była za gala! Zobacz TOP10 najlepszych akcji KSW 60
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×