Mistrzyni Polski w MMA kolejną bohaterką Armia Fight Night 10

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Klaudia Syguła zawalczy na gali Armia Fight Night 10
Materiały prasowe / Klaudia Syguła zawalczy na gali Armia Fight Night 10
zdjęcie autora artykułu

Klaudia Syguła (1-1) po raz trzeci zawalczy w klatce Armia Fight Night. Reprezentantka Ankos MMA Poznań zaprezentuje się przed kibicami podczas gali w Żywcu, która odbędzie się 16 lipca.

Łodzianka na swoim koncie ma mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wicemistrzostwo Europy w amatorskim MMA i udział w mistrzostwach świata w Bahrajnie.

Klaudia Syguła walczyła również na gołe pięści na gali Wotore 2 w maju 2020 roku - wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Na ostatniej gali Armia Fight Night Special Edition już w pierwszej odsłonie pojedynku poddała Sylwię Maksym.

W przeszłości Syguła trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

ZOBACZ WIDEO: Mąż został trenerem i wprowadził ją na najwyższy poziom. "To była najlepsza decyzja w życiu"

10. gala AFN odbędzie się 16 lipca w Amfiteatrze w Żywcu. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.

Na szczycie karty walk, która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji.

W pojedynku o trofeum kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Tymoteusz Łopaczyk i Jacek Bednorz, natomiast plac boju w walce o szablę kategorii piórkowej podzielą Adrian Kępa i Mansur Ażijew.

Czytaj także: Co za forma! Błachowicz już mógłby walczyć z Teixeirą Kamil Szeremeta przed kolejną życiową szansą. Zobacz zapowiedź walki [WIDEO]

Źródło artykułu: