Co za pewność siebie! Zobacz, co Gamrot powiedział rywalowi [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Mateusz Gamrot i Jeremy Stephens w wymianie zdań na ważeniu
Twitter / / Mateusz Gamrot i Jeremy Stephens w wymianie zdań na ważeniu
zdjęcie autora artykułu

Mateusz Gamrot ma świadomość, że za nim kolejny cenny okres przygotowań w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie. Polak rwie się do walki z Jeremym Stephensem. Na ważeniu biła od niego duża pewność siebie. O co "Gamer" zapytał rywala?

W tym artykule dowiesz się o:

Przed ważeniem były obawy, że Amerykanina poniosą nerwy i zaatakuje Polaka jeszcze przed walką. Podstawy by tak myśleć narodziły się głównie po ostatnim wybryku Jeremy'ego Stephensa, kiedy odepchnął rywala, a ten doznał kontuzji kręgosłupa (czytaj więcej >>>).

Tym razem jednak weteran UFC zachował spokój, był w doskonałym nastroju. Podobnie jak Mateusz Gamrot, który jako pierwszy pojawił się na scenie. Polak tryskał energią i zapewne spodziewał się intensywnego spotkania twarzą w twarzą z rywalem. Tak się jednak nie stało.

Pewny siebie "Gamer" wypalił więc do przeciwnika: "Jeremy, jesteś gotowy?" Ten odpowiedział: - Bardziej niż kiedykolwiek bracie. - To perfekcyjnie - zakończył 30-latek z Kudowy-Zdroju.

Pojedynek Gamrota ze Stephensem będzie jednym z głównych starć gali UFC Vegas 31. Transmisja z wydarzenia w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport od 4.00.

Zobacz także:

Wyniki porannego ważenia przed KSW 62 Sarara ma nowego rywala!

ZOBACZ WIDEO: Szok! Justyna Haba zakończyła karierę. "Ta decyzja dojrzewała we mnie co najmniej kilka miesięcy"

Źródło artykułu:
Komentarze (0)