Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ

Kapral Jansug Gogia (1-1) rywalem Jana Ciepłowskiego (1-0) na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w Łodzi!

AB
 Kapral Jansug Gogia (1-1) rywalem Jana Ciepłowskiego (1-0) na gali AFN 11 w Łodzi! Materiały prasowe / Kapral Jansug Gogia (1-1) rywalem Jana Ciepłowskiego (1-0) na gali AFN 11 w Łodzi!

Reprezentant Zenith Fit Fabric Łódź – Jan Ciepłowski poznał swojego rywala z którym zmierzy się na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ. Jest to żołnierz pochodzący z Georgii, trenujący razem z Romanem Kurashvili, który również walczył pod sztandarem AFN na gali z numerem 10. Gogia podobnie jak Ciepłowski – wygrał swój zawodowy debiut w czerwcu 2018 roku. Jego rywalem był wówczas Samvel Avaziani, a starcie zakończyło się przed czasem. W lutym 2020 natomiast mierzył się z Ademem Vashakmadze i w drugim zawodowym pojedynku musiał uznać wyższość swojego rywala. Jan Ciepłowski trenujący w Zenith Fit Fabric Łódź debiutował na gali AFN Special Edition w maju tego roku i pokonał decyzją sędziów Kamila Korzeniowskiego. Łodzianin jest niezwykle mocno zdeterminowany i 5 listopada stanie przed szansą zdobycia drugiego zawodowego zwycięstwa.


Po tej walce rekord zawodowy Jansuga przechyli się w którąś stronę…

Czy Jan Ciepłowski pozwoli na to, by była to strona zwycięstw czy może dopisze sobie drugie zwycięstwo pod sztandarem AFN dowiemy się już 5 listopada.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×