Jon Jones błyskawicznie skomentował walkę Błachowicza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
zdjęcie autora artykułu

Abu Zabi tym razem nie okazało się szczęśliwe dla Jana Błachowicza. Polak stracił pas na rzecz Glovera Teixeiry, który poddał go w drugiej rundzie walki wieczoru UFC 267. Porażkę "Cieszyńskiego Księcia" skomentował Jon Jones.

W tym artykule dowiesz się o:

Pojedynek od początku nie ułożył się po myśli 38-latka z WCA Fight Team. Już w pierwszej rundzie Brazylijczyk zdołał go obalić i to starcie zaliczył na swoją korzyść.

W drugiej odsłonie starcia Polak przeszedł do ataku, ale rywal nie zamierzał skupiać się na defensywie. Teixeira mocno trafił Błachowicza, a później zdominował w parterze i zapiął ciasne duszenie, które Polak musiał odklepać.

Świetna seria "Cieszyńskiego Księcia" w UFC dobiegła końca. Glover Teixeira w wieku 42 lat został jednym z najstarszych mistrzów Ultimate Fighting Championship.

Porażkę Jana Błachowicza skomentował były mistrz wagi półciężkiej, Jon Jones. "Bones" był bezlitosny w swojej opinii.

"Zobacz, co się dzieje, gdy gadasz gówno, nie skupiając się na przeciwniku tuż przed tobą. Kolejny gryzie piach" - napisał Amerykanin.

ZOBACZ WIDEO: Nowe nagranie nokautu Pudzianowskiego. Widać wszystko ze szczegółami

Zobacz też: Trener Jana Błachowicza zdradza, co mistrz musi zrobić, aby wygrać z Teixeirą! To był zwariowany rok dla Jana Błachowicza. "Moje życie przyśpieszyło. Czuję, że na to zasłużyliśmy"

Źródło artykułu: