KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wiadomo, kto będzie kolejnym rywalem Najmana. Ma 60 lat

Marcin Najman nie zamierza kończyć swojej przygody ze sztukami walki. W sobotę na kanale "MMA - bądź na bieżąco" ogłoszono, że "El Testosteron" zmierzy się z Mirosławem Dąbrowskim, zwanym "Miśkiem z Nadarzyna".

MB
Marcin Najman i YouTube / MMA-bądź na bieżąco / Marcin Najman i
Po walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim wydawało się, że Marcin Najman zakończy już przygodę ze sztukami walki. Nic z tych rzeczy, bo po kompromitującym pojedynku stoczył jeszcze dwa - z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem i Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

W sobotę na kanale "MMA - bądź na bieżąco" ogłoszono, że "El Testosteron" stoczy kolejny bój. Jego przeciwnikiem będzie sześćdziesięcioletni Mirosław Dąbrowski, szeroko znany jako "Misiek z Nadarzyna".

Obaj panowie skrzyżują rękawice podczas gali MMA VIP 4, która odbędzie się najprawdopodobniej w lutym przyszłego roku. - Mogę wam zagwarantować, że zrobimy to na sportowo, ale to będą bardzo ciężkie grzmoty - przyznał Marcin Najman podczas wywiadu z Hubertem Mściwujewskim.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Maciej Kawulski zdradza, dlaczego Wrzosek został zwolniony z KSW

- Ta walka była kwestią czasu. Kiedy Mirek zaczął trenować, to nazwisko "Najman" musiało się pojawić w tej konfiguracji. Będzie to ciekawy pojedynek, gdyż każdy z nas ma swoje plusy i minusy - dodał "El Testosteron" w filmie zapowiadającym walkę.

Dla "Miśka z Nadarzyna" będzie to debiut w klatce MMA. Mirosław Dąbrowski ma przeszłość kryminalną. Już za młodu miał problemy z prawem. Wraz ze Zbigniewem Masternakiem, napisał książkę pod tytułem "Jednoosobowa mafia", która została wydana w 2021 roku.

Zobacz też:
O tym mówi cały świat MMA. Nieprawdopodobny nokaut w Rosji [WIDEO]
To oficjalne! Jan Błachowicz poznał kolejnego rywala. Wiadomo, kiedy walka

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×