Znamy szczegóły gali KSW 67. Wyczekiwana walka o tytuł

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
zdjęcie autora artykułu

26 lutego w Warszawie odbędzie się gala KSW 67. W walce wieczoru Philip De Fries stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej i skrzyżuje rękawice z Darko Stosiciem.

Philip De Fries w stolicy Polski będzie po raz szósty bronił mistrzowskiego tytułu. Anglik jest niepokonany w KSW, a w pokonanym polu zostawił dwukrotnie Tomasza Narkuna oraz innych Polaków - Michała Andryszaka, Karola Bedorfa i Michała Kitę.

Serb na starcie o pas zapracował serią trzech zwycięstw z rzędu. Były zawodnik UFC zwyciężył trzy pojedynki w poprzednim roku. Jego rekord w MMA to 16 zwycięstw i 4 porażki.

W Warszawie dojdzie także do ciekawego starcia w kategorii półśredniej. W nim Andrzej Grzebyk zmierzy się z Adrianem Bartosińskim. Zwycięzca tego boju przybliży się do konfrontacji z Roberto Soldiciem.

Gala KSW 66 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Marian Ziółkowski zmierzy się z Borysem Mańkowskim.

Czytaj także: KSW 66. Znamy wyniki porannego ważenia. Dwie zmiany w karcie walk Potworny nokaut! "Terminator" wraca do klatki KSW [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Łzy wzruszenia Borysa Mańkowskiego? "Każdy z zawodników, który tego nie docenia powinien puknąć się w łeb"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)