"Pudzian" blisko walki o pas! Zmiany w rankingu KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Po gali KSW 68, do której doszło 19 marca w Radomiu, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników polskiej organizacji. Awans zanotował m.in. Mariusz Pudzianowski, a w swoich kategoriach zadebiutowali Rafał Kijańczuk i Tomasz Romanowski.

W wadze ciężkiej Ricardo Prasel, który pokonał Michała Kitę, zadebiutował w zestawieniu na miejscu trzecim. Michał Kita spadł na pozycję czwartą, a Mariusz Pudzianowski podskoczył o jedno miejsce i jest aktualnie na pozycji drugiej. Z pierwszej piątki królewskiej kategorii wagowej wypadł Marek Samociuk.

W rankingu kategorii półciężkiej zadebiutował Rafał Kijańczuk. Popularny "Kijana" zwyciężył podczas KSW 68 Yanna Kouadję. Z zestawienia wypadł Marc Doussis.

W rankingu wagi półśredniej zadebiutował na pozycji drugiej Tomasz Romanowski, który pokonał na KSW 68 Michała Pietrzaka. Szamil Musajew spadł na pozycję trzecią, Michał Pietrzak na czwartą, a Andrzej Grzebyk na piątą. Z rankingiem pożegnał się Krystian Kaszubowski.

Sprawdź ranking KSW >>>

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Co zrobił Janikowski?! Zobacz nagranie ze szczegółami

Źródło artykułu: