Chalidow, Jędrzejczyk, "Pudzian" i inni. Oto hity tego roku w MMA!

W tym roku polskich fanów mieszanych sztuk walki czeka wiele interesujących pojedynków z udziałem największych polskich gwiazd. Ciężkie starcia czekają Joannę Jędrzejczyk, Mariusza Pudzianowskiego czy Jana Błachowicza. Sprawdź hitowe zestawienia.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

Albert Odzimkowski vs Paweł Żelazowski 
Waga: półśrednia
Data i miejsce: 19.03.2016, Warszawa 

Podczas gai FEN 11 dojdzie do pojedynku dwóch perspektywicznych zawodników wagi półśredniej, którzy aspirują do występów w UFC. Albert Odzimkowski z klubu Szkoła Walki Drwala zmierzy się z Pawłem Żelazowskim, który znany jest z piorunującego uderzenia.

Zwycięzca tego pojedynku ma zostać pretendentem do pasa wagi do 77 kg federacji FEN. Ze sportowego punktu widzenia jest to jedno z najlepszych zestawień w historii Fight Exclusive Night. Obydwaj wojownicy ostatnie występy zaliczyli w lipcu ubiegłego roku. Odzimkowski zdeklasował już w 1. rundzie Emila Webera Meeka, a Żelazowski znokautował Artura Piotrowskiego.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Polub Sporty Walki na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)