Nokaut na "Popku" otwiera nowe możliwości. Co dalej z karierą Mariusza Pudzianowskiego?

Mariusz Pudzianowski na gali KSW 37 w Krakowie pokonał przez nokaut Pawła "Popka" Mikołajuwa i powrócił na ścieżkę zwycięstw w MMA. Jakie będzie kolejne wyzwanie najsilniejszego zawodnika w mieszanych sztukach walki?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

Rewanż z Marcinem Różalskim w połowie 2017 roku w Trójmieście?

Podopieczny Marcina Różalskiego, Paweł Mikołajuw, na KSW 37 ugiął się pod ciosami Mariusza Pudzianowskiego. Być może więc były mistrz świata siłaczy będzie chciał wyrównać w 2017 roku rachunki z samym "Różalem" za porażkę z maja 2016 roku.

Pudzianowski nie lubi mieć nie dokończonych spraw w MMA i z reguły po porażce dąży do starcia rewanżowego. Tak było w przypadku walk z Jamesem Thompsonem czy Sean'em McCorkle'em. Wydaje się, że po powrocie na ścieżkę zwycięstw, rewanż z płockim kickboxerem będzie najlepszą opcją dla włodarzy KSW, zwłaszcza, że w ich pierwszym pojedynku "Pudzian" nie był przekonany co do przerwania walki przez sędziego ringowego. 

Sam "Różal" w jednym z wywiadów wyznał, że kolejny pojedynek chciałby stoczyć właśnie w połowie 2017 roku w Ergo Arenie. 

Z kim w kolejnej walce powinien zawalczyć "Pudzian"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Adasko Adasko Zgłoś komentarz
  JAKIE K.... MOZLIWOSCI NOKAUT NA POPKU DAJE MU SZANSE DO CZEGO JAK TEN CALY POPEK NIELICZY SIE TYM SPORCIE NA CHWILE OBECNA , TU CHODZILO TYLKO O ZAROBIENIE KASY JEDEN WIELKI CYRK KASA KASA I
  Czytaj całość
  NIC WIECEJ
  • Marek Bilski Zgłoś komentarz
   Sultani, Mustafa Napoleon, premier adm. Churchill, gen. Jerzy Patton :polscy żołnierze, mężczyźni najdzielniejsi! !!!!-sp.gen. Rozwadowski, gen. Pil.Skalski, hetman Zolkiewski, płk
   Czytaj całość
   Pilecki, Pytlasinski, Pudzianowski,