WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

"Dakar na Narodowym" - 5 edycja Verva Street Racing

Już 20 września 2014 r. odbędzie się piąta edycja największego festiwalu motoryzacyjnego w tej części Europy, czyli Verva Street Racing.
Andrzej Prochota
Andrzej Prochota

Płyta boiska Stadionu Narodowego zamieni się w pustynne wydmy, które utworzą wymagający tor rajdowy dla czołówki kierowców z Polski i ze świata. Rywalizacji sportowej będzie towarzyszył ponadto występ światowej gwiazdy muzycznej! Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 12 czerwca 2014 roku.


VERVA Street Racing to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz imprez motoryzacyjnych, których nie można przegapić. Po trzech latach wyścigów ulicznych oraz ubiegłorocznej edycji specjalnej z udziałem słynnych prezenterów programu Top Gear, przyszedł czas na zmagania rajdowe. Tor wybudowany na płycie boiska Stadionu Narodowego w całości zostanie pokryty ziemią oraz wyposażony w skocznię i inne elementy dodatkowe, które uatrakcyjnią rywalizację.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

- Przyzwyczailiśmy fanów motosportu, że każda kolejna edycja VERVA Street Racing podnosi poprzeczkę ustanowioną w roku ubiegłym. Tak będzie i tym razem kiedy Stadion Narodowy zamieni się w pustynny odcinek specjalny rodem z najbardziej wymagającego rajdu świata, a przed polską publicznością zaprezentuje się światowa czołówka kierowców - informuje Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

W tegorocznej edycji zobaczymy polską czołówkę kierowców rajdowych, w tym Adama Małysza, Jacka Czachora, Marka Dąbrowskiego reprezentujących barwy OrlenTeam. Nie zabraknie gwiazd światowego motosportu, których nazwiska zostaną podane już wkrótce.

Czytaj więcej o 5 edycji Verva Street Racing

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
stadionnarodowy.org.pl

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×