25 cze 2018 20:00
Iran - Portugalia
Zakończony
komentarz

Koniec meczu. Po pełnej emocji końcówce spotkanie zakończyło się remisem. Irańczycy mimo ambitnej gry odpadli z turnieju.

90+7

Niedokładne dośrodkowanie Ghoddosa w pole karne. Rui Patricio przeciąga wznowienie gry.

23
15
11
10
41
90+6

Irńczycy niesieni dopingiem swoich kibiców atakują. Pełne emocji i nerwów zakończenie meczu w Sarańsku.

90+4

To była piłka meczowa dla Iranu! Szybka akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem Amiriego. Irańczyk zastanawia się, jak tego nie strzelił. Gdyby był gol, Portugalia byłaby za burtą.

42
24
9
14
14
90+4

Gol! Strzelił Karim Ansarifard. Irańczyk strzałem pod poprzeczkę doprowadził do remisu!

180
78
22
25
40
90+2

Rzut karny dla Iranu! Cedrid dotknął piłkę ręką. Portugalczycy z trudnością utrzymują nerwy na wodzy.

68
34
7
10
11
90+1

Przerwa w grze. Czekamy na werdykt arbitra.

90

Zamieszanie na boisku. Sędzia otrzymał sygnał od arbitrów VAR o nieprzepisowym zagraniu w polu karnym Portugalii.

29
13
13
7
11
89

Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę pewnie chwycił Beiranvand.

10
5
5
12
13
87

Cerdric nieudanie dośrodkował w pole karne. Od bramki rozpoczął bramkarz Iranu.

4
6
3
5
11
84

- Sędzia traktuje Ronaldo jak świętą krowę - powiedział komentator TVP. Trener Irańczyków nie ukrywa wściekłości decyzją arbitra. Ronaldo gra dalej.

32
14
9
8
52
84

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Joao Moutinho.

8
3
11
3
4
83

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Sędzia łagodnie potraktował Portugalczyka. Za to zagranie mógł zostać ukarany czerwoną kartką.

80

Jeden z Irańczyków upadł na boisko po tym, jak w walce o piłkę został uderzony przez Ronaldo. Sędzia korzysta z systemu VAR.

20
15
12
7
7
79

Szybki mecz w drugiej połowie. Irańczycy robią wszystko, by zdobyć choć jednego gola.

11
12
3
2
2
77

Z ponad dwudziestu metrów wysoko nad bramką uderzył Andre Silva.

12
13
11
13
10
77

Kontra Portugalii zakończona złym podaniem Cristiano Ronaldo.

76

Paragwajski sędzia uspokaja Queiroza. Gramy dalej.

8
9
6
7
14
75

Protestuje Carlos Queiroz, który domaga się, by arbiter skorzystał z analizy systemu VAR.

14
8
5
5
6
74

Azmoun padł w polu karnym, ale sędzia nie ma wątpliwości - nie było faulu.

13
12
9
11
17
72

Iran o krok od wyrównania. Ghoddos strzelił z osiemnastu metrów tuż obok słupka.

14
17
11
13
12
71

Kompletnie nieudany strzał z dystansu Adriena Silvy.

69

Wrzutka w pole karne Jahanbakhsha, ale piłkę wybili Portugalczycy.

7
3
2
5
13
66

Indywidualna akcja Ronaldo zakończona niecelnym strzałem.

23
29
10
11
11
64

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Quaresma. Wcześniej jeden z Irańczyków lekko ręką dotknął go w twarz, a Portugalczyk padł na boisko niczym rażony piorunem.

27
13
5
9
9
63

Fernando Santos pokazuje swoim piłkarzom, by myśleli na boisku. Irańczycy są coraz groźniejsi.

18
9
4
7
5
62

Guerreiro uderzył z 25 metrów, ale strzał ten został zablokowany.

4
6
5
4
5
61

Portugalia uspokoiła sytuację na boisku i to ona teraz kontroluje mecz.

6
5
4
6
11
58

Niedokładne wykonanie rzutu rożnego przez Irańczyków. Piłkę przejęli Portugalczycy.

10
9
6
9
14
58

Kilka podań Irańczyków i było gorąco pod bramką Portugalii. Pepe wybiciem na róg uratował swój zespół.

11
6
6
7
12
56

Iran. Schodzi: Ehsan Hajsafi. Wchodzi: Milad Mohammadi.

5
7
5
7
3
56

Irańczycy dostali wiatru w żagle i jeszcze odważniej zaatakowali.

14
8
4
3
8
55

Gorąco w Sarańsku. Trener Queiroz na chwilę schował się w tunelu, ale wrócił na ławkę.

53

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo! Świetna obrona Beiranvanda! Irańczyk wyczuł intencję Ronaldo i zatrzymał jego uderzenie.

205
87
48
29
30
52

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Ehsan Hajsafi.

16
14
8
12
11
51

System VAR znów dał o sobie znać. Jest rzut karny dla Portugalii!

20
10
10
13
25
50

Ronaldo domaga się odgwizdania rzutu karnego. Portugalczyk został zatrzymany przez Ezatolahiego, a arbiter korzysta z systemu VAR.

12
9
5
5
10
48

Irańczycy odważniej rzucili się do ofensywy i za wszelką cenę chcą odrobić straty.

19:24

Koniec pierwszej połowy. Błysk geniuszu Quaresmy sprawił, że Portugalia prowadzi 1:0.

45

Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.

21
9
7
6
10
45

Gol! Strzelił Ricardo Quaresma. Asystował mu Adrien Silva. Kapitalna akcja Portugalczyków i fenomenalny strzał Quaresmy. Zewnętrzną częścią stopy z ponad dwudziestu metrów uderzył nie do obrony. Portugalczycy uśpili rywali i objęli prowadzenie. Teraz ten mecz może być zdecydowanie ciekawszy.

80
39
24
38
51
42

W ostatnich minutach aktywniejsi w ofensywie są Irańczycy. Ich akcje nie mogą jednak zagrozić Portugalczykom.

24
12
11
9
8
40

Strzał z dystansu Ronaldo. Beiranvand bez problemów złapał piłkę.

29
8
7
7
9
37

Szybka akcja Iranu, ale Portugalczycy zdołali ją przerwać we własnym polu karnym.

19
12
9
10
11
36

To typowy mecz dla koneserów. Obie drużyny realizują założenia taktyczne i na niewiele pozwalają rywalom.

8
12
8
5
6
34

Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Irańczyków. W środek bramki głową uderzył Ezatolahi i piłkę pewnie złapał Rui Patricio.

7
5
20
8
8
33

Żółtą kartkę za ten faul otrzymał Raphael Guerreiro.

29
11
6
6
9
32

Raphael Guerreiro sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Gra przerwana.

8
5
11
3
15
30

Nieudane rozegranie rzutu rożnego. Od bramki zaczną Irańczycy.

18
10
2
3
7
29

Dośrodkowanie Quaresmy zablokowane. Rzut rożny dla Portugalii.

9
8
9
4
11
28

Portugalczycy mozolnie kreują swoje akcje. Cofnięty do defensywy Iran czeka na kontrę.

13
8
6
6
12
26

Ronaldo podał do wychodzącego na czystą pozycję Andre Silvy. Ten był jednak na spalonym.

23

Rui Patricio uratował swój zespół przed stratą gola. Portugalczyk ucierpiał jednak w wyniku uderzenia Jahanbakhsha, który kopnął go w głowę. Przerwa w grze.

11
5
7
7
8
22

Groźnie pod bramką Rui Patricio! Niewiele brakło, by Rezaeian zaskoczył golkipera Portugalczyków. Jego strzał z 30 metrów był minimalnie niecelny.

8
15
10
8
8
20

Iran wyszedł z głębokiej defensywy i będzie miał szansę na zdobycie gola. Przed polem karnym sfaulowany został Safi.

6
4
3
7
8
18

Czwarty rzut rożny dla Portugalii i po raz czwarty piłkę wybijają Azjaci.

8
8
5
5
8
16

Ronaldo uderzył z rzutu rożnego z 25 metrów. Piłka trafiła w mur i opuściła boisko. Będzie rzut rożny.

16
11
10
8
9
15

Dośrodkowanie Quaresmy z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia.

6
4
6
4
6
13

Trzeci błąd bramkarza Iranu i po raz trzeci Portugalczycy nie potrafią tego wykorzystać. Tym razem piłka wypadła mu z rąk, ale wybili ją obrońcy.

6
5
2
6
7
12

Mało brakło i byłoby 1:0 dla Portugalii. Bramkarz Iranu źle obliczył tor lotu piłki i nie zdołał jej wypiąstkować. Za wysoko futbolówka leciała także dla Ronaldo, który nie zdołał jej strącić głową.

3
4
3
1
7
11

Daleka wrzutka Irańczyków z autu, ale akcja przerwana z powodu faulu w ofensywie.

5
4
5
3
5
9

Błąd defensywy Iranu, ale bez konsekwencji. Beiranvand chciał złapać piłkę, ale przeszkodził mu w tym Ezatolahi. Piłka trafiła do Joao Mario, lecz ten strzelił nad poprzeczką. Po chwili mała sprzeczka między Irańczykami. Golkiper miał duże pretensje do swojego obrońcy.

4
4
5
5
6
7

Irańczycy nie zamierzają się tylko bronić. Po szybkiej akcji piłka trafiła do Amiriego, ale ten oddał fatalny strzał.

8
5
8
10
8
6

Od pierwszego gwizdka częsciej przy piłce są Portugalczycy. Iran cofnięty do defensywy.

9
3
3
4
7
5

Adrien Silva podał do Andre Silvy, ale ten nie opanował piłki w boisku. Irańczycy rozpoczęli od bramki.

3
5
3
2
4
3

Pierwsza akcja Portugalii. Joao Mario odegrał do Ronaldo, a ten wbiegł z piłką w pole karne i strzelił prosto w bramkarza.

13
7
5
6
6
2

Spokojny początek spotkania. Trudno oczekiwać, że którakolwiek z drużyn rzuci się do frontalnego ataku.

5
10
6
4
3
19:24

Początek spotkania! Rozpoczęli Portugalczycy.

19:24

Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Czas na hymny narodowe.