8
9
90+1

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Mateo Kovacić.

Nokaut, upokorzenie Argentyny! 3:0! Pierwsze uderzenie Ivana Rakiticia zostało obronione przez Wilfredo Caballero, ale do piłki dopadł jeszcze Mateo Kovacić i dał szansę na poprawienie się pomocnikowi Barcelony. Tym razem zadanie było proste. Ivan Rakitić trafił do opuszczonej bramki.

342
174
66
35
32
90

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

31
16
9
7
7
90

Maximiliano Meza położył dwóch przeciwników, ale w oddaniu soczystego strzału przeszkodził mu rozpaczliwie interweniujący trzeci.

19
8
8
9
10
89

Po strzale Luki Modricia lider grupy ma dwa gole przewagi.

44
17
14
9
13
87

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Acuna za nieprzepisowe zatrzymanie Sime Vrsaljko.

30
14
9
8
11
86

Ivan Rakitić mógł zrewanżować się za chamskie zachowanie strzałem z rzutu wolnego do bramki. Argentyńczyków uratowała po próbie doświadczonego pomocnika poprzeczka!

48
19
14
10
15
85

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi za kopnięcie piłki po gwizdku w leżącego na murawie Ivana Rakiticia.

26
12
14
8
12
84

Chorwaci spokojnie operują piłką w centrum boiska. Nie ma już ognia w Argentyńczykach. Chyba że do awanturowania się z rywalami i arbitrem.

80

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Marcelo Brozović.

Tak to robi lider reprezentacji Chorwacji! Błysk geniuszu Luki Modricia, który zatańczył przed polem karnym Argentyny, wypracował sobie tam miejsce i zakończył akcję indywidualną uderzeniem z dystansu w narożnik bramki. Wilfredo Caballero nie zdążył z interwencją i Albicelestes mają łzy w oczach.

311
148
54
35
36
80

Paulo Dybala dośrodkował z prawego skrzydła prosto w rękawice Danijela Subasicia, którego nikt nie atakował.

26
10
8
7
8
79

Po 20 latach rozczarowań Chorwacja jest blisko awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata. Musi przetrwać jeszcze kilkanaście minut ataków przeciwnika.

32
19
13
6
8
77

Gra przerwana, ponieważ w jednym z pojedynków ucierpiał Ivan Rakitić. Zagotowali się Argentyńczycy, a złość bywa złym doradcą. Sporo zamieszania, a ono odpowiada Chorwatom.

9
14
8
7
8
76

Tak cieszyli się z dotychczas jedynego gola Chorwaci.

22
15
10
4
4
74

Nie można dośrodkować gorzej niż zrobił to Marcos Acuna. Miny Argentyńczyków obecnych na trybunach nie pozostawiaja złudzeń. Wynik, a również momentami gra zespołu Jorge Sampaoliego pozostawia dużo do życzenia.

13
9
4
4
2
73

Mario Mandzukić nie zauważył Andreja Kramaricia i nie obsłużył go dośrodkowaniem. Futbolówka trafiła do zmiennika o kilka sekund za późno i Chorwaci zmarnowali niezłą szansę na zadanie drugiego ciosu wicemistrzom świata.

6
7
6
11
3
71

W polu karnym Vatrenich zatańczył Paulo Dybala i ułożył sobie piłkę na lewej stopie. Wreszcie uderzył wyraźnie ponad bramką Danijela Subasicia.

8
5
7
3
3
70

Chorwacja pozostaje na prowadzeniu, a do końca regulaminowego czasu zaledwie 20 minut. Autorem dotychczas decydującego gola Ante Rebic.

15
9
4
3
4
68

Argentyna. Schodzi: Enzo Perez. Wchodzi: Paulo Dybala.

18
9
7
3
3
68

Trzecim zmiennikiem w Argentynie będzie Paulo Dybala!

17
8
3
4
3
67

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko za nieprzepisowe zatrzymanie Marcosa Acuny.

5
2
7
2
2
66

Chorwaci nie zamierzają statystować wobec ataków przeciwnika. Mario Mandzukić nie strzelił gola z bliska, co jest sprawką głównie przeszkadzającego w oddaniu uderzenia Nicolasa Tagliafico.

8
10
6
6
8
65

Końcówka spotkania może przebiegać pod znakiem szalonego ataku Albicelestes. W wirtualnej tabeli mają punkt po dwóch meczach. Wygląda to koszmarnie.

9
16
7
9
9
64

Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej Chorwacji, ale dzięki interwencji Danijela Subasicia nie przekroczyła jej. Próbowali wyrównać Maximiliano Meza i Lionel Messi, jednak z wielkim szczęściem poradzili sobie Chorwaci!

16
10
15
5
6
62

Dwie interwencje Dejana Lovrena w ciągu kilku minut. Mocno zaangażowany obrońca reprezentacji Chorwacji zdążył między nimi zmienić stronę boiska.

12
13
8
5
5
61

Argentyna ma problem z zorganizowaniem się do ataku po trafieniu Ante Rebicia. Krąży piłka wszędzie tylko nie w polu karnym Vatrenich.

19
15
10
12
10
60

Ante Rebić wpisał się na listę strzelców kilka minut przed opuszczeniem boiska.

16
9
6
6
6
59

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

20
14
15
9
11
58

Seria roszad personalnych po zmianie wyniku. Nieco ponad dwa kwadranse zostały Albicelestes na odpowiedź. Ich sytuacja staje się bardzo, bardzo zła.

Gol! Strzelił Ante Rebić.

Chorwacja na prowadzeniu po beznadziejnym zachowaniu Wilfredo Caballero! Nie do pomyślenia jest co zrobił doświadczony bramkarz Argentyny, który w polu karnym wystawił piłkę Ante Rebiciowi. Ten nie zamierzał zmarnować prezentu i huknął z woleja na 1:0!

252
132
52
35
42
52

Do wejścia na boisko przygotowuje się Gonzalo Higuain. Spotka się z kompanem z klubu Mario Mandzukiciem. Ten trzeci Paulo Dybala wciąż na ławce rezerwowych.

10
8
10
8
5
51

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado za wślizg w nogi Ante Rebicia.

49

Lionel Messi błyskawicznie wznowił grę od rzutu wolnego podaniem do Marcosa Acuny. Płaskie uderzenie pomocnika zostało zablokowane przez Vatrenich.

9
5
3
4
2
48

Na tej samej stronie boiska szarżował wyjątkowo Sergio Aguero. Nie może doczekać się futbolówki będąc na desancie napastnik znany z Premier League.

3
5
2
2
4
47

Chorwacja budowała atak na lewym skrzydle. Wmieszał się w to sędzia i gwiznął kolejne dziś przewinienie Mario Mandzukicia.

19:16

Trwa walka srebrnych medalistów poprzednich mistrzostw świata z brązowymi w 1998 roku Chorwatami.

19:16

Dobre momenty w hitowym spotkaniu, ale brakuje konkretów.

45+2

Ante Rebić dostał podanie na wolne pole. Ani nie stoczył pojedynku z bramkarzem, ani nie obsłużył podaniem Ivana Perisicia. Skończyło się beznadziejnym uderzeniem. Można było wydusić zdecydowanie więcej z tego ataku.

3
5
4
6
5
45

Zgodnie z przewidywaniami doliczone dwie minuty.

12
9
3
4
2
44

Sędziowie w rolach głównych w ostatnich minutach. Nie mają łatwego wieczoru. Można spodziewać się doliczonego czasu i to więcej niż 60 sekund.

8
7
5
2
2
42

Fauli z kolei już 15. Przed momentem Javier Mascherano przerwał w nieprzepisowy sposób groźnie zapowiadający się kontratak Chorwacji.

40

Wysokie tempo i agresja, ale odrobinę brakuje konkretów w ofensywie obu drużyn. Jedyne celne uderzenie oddał w 4. minucie Ivan Perisić. To było ponad pół godziny temu.

4
3
5
4
5
39

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić za brzydkie przewinienie na Eduardo Salvio na skrzydle.

10
5
5
5
9
38

Na razie drużyna z Ameryki Południowej w dziesięciu po zejściu z boiska Gabriela Mercado. Obrońca niebawem powróci na murawę i będzie kontynuować walkę z Chorwatami.

7
5
5
5
5
36

Niebezpieczne zderzenie zawodników w powietrzu poskutkowało dłuższą przerwą w grze. Ucierpiał przede wszystkim Gabriel Mercado.

5
4
5
11
6
33

Chorwatom również brakuje dokładności. Zapachniało ich prowadzeniem po wrzutce Sime Vrsaljko za plecy obrońców Argentyny. Wbiegł tam w tempo Mario Mandzukić, jednak chybił głową z bliska. Odetchnęli Albicelestes.

7
7
3
9
3
31

Ponad dwa kwadranse i zero strzałów celnych Argentyny. Enzo Perez po prostu miał obowiązek trafić w bramkę!

11
9
5
5
5
30

Kapitalna szansa Argentyńczyków na objęcie prowadzenia po koszmarnym błędzie przeciwników! Enzo Perez powinien skierować piłkę do odsłoniętej bramki po zawahaniu Danijela Subasicia i Dejana Lovrena, jednak chybił z kilkunastu metrów.

12
9
4
3
6
28

Na trybunach spotkali się Diego Maradona i Davor Suker.

8
6
7
3
1
27

Maximiliano Meza skierował piłkę z rzutu rożnego w boczną siatkę i rozczarował najwyższych Argentyńczyków. Ich wędrówka w pole karne przeciwnika była bezcelowa.

12
10
7
3
6
26

Akcja indywidualna Sergio Aguero zakończona miękkim dośrodkowaniem w kierunku ustawionego centralnie Lionela Messiego. Ivan Strinić antycypował to wszystko i wybił futbolówkę na korner.

8
5
7
3
3
25

Vatreni na połowie zespołu Jorge Sampaoliego, ale nie rzucają tam wszystkich sił do ataku. Po zwycięstwie z Nigerią mogą być nieco spokojniejsi w swoich działaniach.

8
5
6
5
6
23

Kolejne spięcie z udziałem Mario Mandzukicia, który wyrasta na mistrza prowokacji w tym spotkaniu. Chorwaci czekają na to aż ich najbardziej wysunięty zawodnik zagrozi bramce przeciwnika.

10
11
7
7
4
22

Zadrżała poprzeczka bramki Chorwacji i serca jej kibiców. Dość przypadkowego gola mógł strzelić Marcos Acuna, gdyby tylko piłka po jego dośrodkowaniu poleciała nieco niżej!

10
8
14
5
3
18

Jorge SampaoliJavier Mascherano i ich młodsi towarzysze z reprezentacji Argentyny zdenerwowali się po sytuacji spornej w polu karnym Chorwacji. Sędzia nie przyznał Albicelestes jedenastki, choć ci byli przekonani, że powinien być gwizdek.

13
8
8
5
8
18

Dla odmiany pogubili się Nicolas Otamendi i Nicolas Tagliafico, więc piłka trafiła na moment w posiadanie Europejczyków.

11
6
8
5
7
17

Nicolas Otamendi ustawił się idealnie i wybił piłkę po wrzutce Luki Modricia z głębi pola. Argentyńczycy odzyskali futbolówkę.