23 cze 2018 20:00
Niemcy - Szwecja
Zakończony
komentarz

Koniec. Niemcy po golu w końcówce wygrali 2:1 ze Szwecją! W tej grupie jeszcze może się wiele wydarzyć!

90+7

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Larsson.

67
42
28
32
111
90+7

Jeszcze gramy! Szwedzi chcą odrobić straty. Nerwowo na boisku.

128
34
19
24
34
90+5

Gol! Strzelił Toni Kroos. Nieprawdopodobne! Kross uderzył po krótkim rozegraniu i piłka wpadła do bramki! 2:1 i Niemcy pozostają na mundialu!

309
148
104
236
937
90+5

Rzut wolny dla Niemców tuż przy linii bocznej. To chyba ostatnia szansa mistrzów świata.

80
35
27
37
203
90+4

120 sekund szans Niemców. Reus dogrywał z pola karnego, ale za mocno i od bramki Szwedzi. 90 sekund...

226
75
22
24
33
90+3

Szybka akcja Szwedów, ale źle rozegrali piłkę. Spalony i Niemcy jeszcze próbują!

53
34
27
52
128
90+2

Potężny strzał Juliana Brandta sprzed pola karnego i piłka odbiła się od słupka!

90

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Isaac Thelin.

89

Thomas Mueller chciał dośrodkował, ale... wywalił piłkę daleko od celu. Od bramki Szwedzi.

106
36
14
16
18
88

Gomez uderzał głową Robin Olsen piłkę spod poprzeczki wybił na rzut rożny!

75
27
16
12
31
88

Wszystkie siły do ataku rzucają Niemcy. Zapowiadają się spore emocje!

87

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Julian Brandt.

19
15
11
14
15
85

Niemcy w defensywie, Szwedzi grając w przewadze oddalili grę od własnej bramki i sami dążą do zwycięstwa.

120
44
22
12
14
83

Neuer uratował Niemców w ostatnim momencie uprzedzając Szweda! Tylko rzut rożny dla graczy Trzech Koron.

56
26
12
36
81
83

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jerome Boateng. Jednak po chwili polski sędzia wyrzucił Niemca z boiska!

399
136
35
26
43
82

Boateng ostro potraktował rywala. Szymon Marciniak nie pokazał Niemcowi drugiej kartki.

28
11
8
8
68
81

Dogranie z prawej strony Kimmicha, Werner z pola karnego tuż ponad bramką!

20
19
9
11
18
80

Szwedzi całym zespołem na własnej połowie, Niemcy za wyjątkiem Neuera w okolicach bramki i pola karnego graczy Trzech Koron.

27
11
10
17
24
78

Szwecja. Schodzi: Ola Toivonen. Wchodzi: John Guidetti.

37
14
11
13
10
76

Groźny strzał Forsberga, Neuer błędu nie popełnił i złapał piłkę.

41
12
11
35
27
75

Jimmy Durmaz z pilką w polu karnym i efektem rzut rożny. Szwedzi kradną kolejne sekundy.

37
10
5
4
7
74

Szwecja. Schodzi: Viktor Claesson. Wchodzi: Jimmy Durmaz.

23
11
7
10
9
74

Szwedzi kontrują trójką, co najwyżej czwórką graczy. Dla nich najważniejsze jest utrzymać remis.

37
7
7
5
13
72

Zamieszanie w polu karnym graczy Trzech Koron. Obrońca omal nie wbił piłki do własnej bramki. Trafił w golkipera!

15
10
37
9
7
72

Już nie ma co ukrywać. Szwedzi postawili autobus przegubowy przed własną bramką. Czy nie za wcześnie?

29
27
9
3
7
71

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerome Boateng.

64
19
10
11
17
70

Kontra Szwedów, która zamieniła się w atak pozycyjny. Niemcy poradzili sobie z akcją rywala.

22
6
3
26
21
68

Gomez do siatki z sześciu metrów nie trafił, ale był na spalonym.

38
36
10
11
11
68

Coraz mniej czasu mają Niemcy na zdobycie zwycięskiego gola. Jednak mistrzowie świata napierają i wydaje się, że są blisko bramki.

20
7
8
7
43
66

Ponownie piłka omal nie znalazła się w bramce Szwedów. Do szczęścia zabrakło... wystawienia nogi.

25
14
13
9
22
65

Kroos po nodze obrońcy na rzut rożny. A my cieszmy się pięknem.

16
7
5
6
14
64

Niemcy szukają zwycięskiego gola, ale nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Szwedów.

24
44
10
11
22
61

Reus omal nie wbił piłki do siatku po dograniu Kimmicha. Niemiec chciał uderzyć "krzyżakiem", ale nie trafił w futbolówkę.

19
45
9
11
15
59

Szwedzi starają się utrzymywać piłkę daleko od własnej bramki. Gracze Trzech Koron skupiają się jednak głównie na defensywie.

45
10
5
5
7
Która drużyna zdobędzie trzecią bramkę w meczu?
56

Werner ponownie z lewej strony dogrywał, tym razem uderzał Jonas Hector, górą bramkarz. Niemcy w natarciu!

14
5
4
11
36
56

Przypomnijmy, że w przypadku remisu szanse Niemców na wyjście z grupy będą iluzoryczne. Szwedom wystarczy podzielić się punktami z pewnym już wówczas awansu Meksykiem.

48
23
5
4
8
52

Żółtą kartkę za faul otrzymał Albin Ekdal.

16
7
6
35
20
51

Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego Thomas Mueller głową tuż obok słupka!

31
21
10
17
21
49

Mogło już być 2:1! Strzał sprzed pola karnego, piłka otarła się o jednego ze Szwedów i tuż obok słupka wyszła na korner!

34
13
12
16
42
48

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Timo WernerNiemcy wracają do żywych. Dogranie Wernera, Gomez nie sięgnął piłki, a w siatce strzałem z sześciu metrów umieścił ją Reus.

125
63
46
94
327
48

Niemcy w natarciu od początku 2. połowy. Póki co bez okazji bramkowych.

15
9
5
8
17
46

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Mario Gomez.

19:22

Przerwa. Niemcy są o krok od pakowania walizek. Jeśli rezultat utrzyma się do końca, wówczas mistrzowie świata po fazie grupowej wrócą do domu!

45+2

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał Berga kapitalnie obronił Neuer!

45

Boateng wstrzelił piłkę w pole karne. Piłka metr obok bramki wyszła na aut.

37
24
12
13
14
44

Kontra Szwedów, ale piłkarze Trzech Koron nie oddali strzału. A mogło być 2:0. Niemcy mogli już być na kolanach!

81
32
19
18
20
43

Joachim Loew przetarł grzywkę, przyłożył dłoń do twarzy i nosa. Szkoleniowiec zastanawia się, co zmienić w grze swojej drużyny.

22
90
12
12
10
42

Niemcy szukają wyrównującego gola, ale grają zbyt statycznie. Groźniej się robi w momencie przyspieszenia gry.

28
30
10
12
13
39

Uderzał Ilkay Gundogan, bramkarz zdołał jednak obronić. Powstało niewielkie zamieszanie, ale efektem tylko rzut rożny.

37

Minuty płyną, a Niemcy nie potrafią odpowiedzieć Szwedom. To gracze Trzech Koron na połowie mistrzów świata.

85
29
5
14
9
34

Joachim Loew pociera nos, spluwa do boku, aby odegnać złe gusła. Czy to pomoże? Godzina gry przed nami! Tylko godzina. Niemcy muszą wyrównać, inaczej pakują walizki.

77
46
25
9
14
32

Gol! Strzelił Ola Toivonen. Asystował mu Viktor Claesson. Strata Kroosa, piłkę szybko rozegrali Szwedzi. W polu karnym przyjął ją Toivonen i pomimo asysty Antonio Ruedigera uderzył ponad bramkarzem do bramki. 0:1 i Niemcy mogą pożegnać się z mundialem!

725
324
95
67
79
31

Niemcy. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Ilkay Gundogan. A jednak, pomocnik Bayernu już nie wróci na boisko. Wściekły jest Rudy, ale kontuzja jest poważniejsza.

39
23
20
14
14
30

Rudy czeka na nową, czystą koszulkę. Dopiero wówczas wejdzie na plac gry.

29
26
17
9
13
29

Szwedzi wykorzystują osłabienie Niemców i rozgrywają piłkę na połowie mistrzów świata.

53
27
14
12
15
27

Niemcy wciąż w dziesiątkę. Rudy jest opatrywany poza linią.

32
26
14
13
10
19:22

Przed laty krwawiący zawodnik dostawał do ręki... gąbkę i grał dalej. Tak było np. z Terrym Butcherem.

27
22
10
10
12
25

Rudy dostał po nosie. Pojaiwła się krew. W walce o piłkę został kopnięty przez Olę Toivonena.

35
28
16
23
22
25

Niemcy wciąż na połowie Szwedów, ale nie potrafią znaleźć się z piłką w ich polu karnym.

32
19
12
9
15
19:22

Sytuacja z brakiem rzutu karnego dla Szwecji rozpaliły media społecznościowe.

37
14
7
6
18
22

Dymaniczne spotkanie. Na takie spotkania czekamy. Do szczęścia brakuje nam jeszcze kilku bramek.

29
14
6
6
9
19

Z dystansu Rudy, piłka odbiła się jeszcze od będącego na spalonym partnera.

25
8
8
10
8
18

Z pola karnego uderzał Berg, ale trafił w Boatenga. Szwedzi coraz groźniejsi.

33
15
8
5
11
18

Niemcy ponownie przejęli inicjatywę, ale Szwedzi już nie pozwalają wchodzić im w pole karne z taką łatwością.

23
8
5
6
8
16

Szwedzi w końcu dłużej z piłką na połowie Niemców. Mistrzowie świata już tak nie napierają.