Lukas Podolski skrytykował Lewandowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Lukas Podolski i Robert Lewandowski
WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Lukas Podolski i Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

- Z zewnątrz to wszystko wygląda głupio. Wszystkie strony - moim zdaniem - są przegrane - tak Lukas Podolski w "Super Expressie" skomentował odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium.

Od tygodni wszyscy fani futbolu żyli sprawą Roberta Lewandowskiego i jego przenosin z Monachium do Barcelony. Finalnie zielone światło Bayern dał w piątek, a Polak już dołączył do Barcy, która w Miami szlifuje formę przed nowym sezonem.

Lukas Podolski w rozmowie z "Super Expressem" nie skupia się na tym, co dzieje się teraz, ale na tym, co wydarzyło się wcześniej.

I wyraźnie nie spodobało mu się zachowanie kapitana reprezentacji Polski. - Powinien szanować fakt, że miał jeszcze rok ważnego kontraktu - takie jest moje zdanie - przyznał "Poldi".

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa o agencie Lewandowskiego. "Znam go osobiście, to szczwany lis"

- Myślę, że to, co sobie wybudował w Bayernie przez te osiem lat gry w Monachium, zepsuł sobie teraz tą postawą w ostatnich tygodniach - dodał.

Zwrócił uwagę, że wszystko wyglądało jak walka, wojna pomiędzy wszystkimi stronami. - Jak się patrzyło na to całe zamieszanie wokół transferu, to jasno było widać, że właściwie każdy przegrywa - stwierdził.

Podolski dodał też, że fani na pewno będą mieli pretensje do... władz Bayernu. Te bowiem na początku stanowczo odpowiedziały, że Lewandowski zostanie w klubie i wypełni kontrakt, tymczasem w końcu zezwoliły na jego odejście.

Zobacz także: Jest zachwycony transferem Lewandowskiego. "To wiele znaczy" Nawet on pogratulował transferu Lewandowskiego

Źródło artykułu: