Legia Warszawa - Celtic Glasgow. Gdzie oglądać pożegnanie Artura Boruca? Czy będzie stream online? Jaki kanał?

W środę, 20 lipca, o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalne zakończenie kariery Artura Boruca. W związku z tym zorganizowano mecz Legia Warszawa - Celtic Glasgow. Transmisja telewizyjna z tego spotkania odbędzie się na Canal+ Sport oraz Canal+ 4K.

Artur Babicz
Artur Babicz
Artur Boruc WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Artur Boruc
Legia Warszawa - Celtic Glasgow [NA ŻYWO]. Gdzie oglądać pożegnanie Artura Boruca z piłką nożną? Na którym kanale będzie transmisja LIVE? Legia Warszawa - Celtic Glasgow to spotkanie towarzyskie, w którym Artur Boruc oficjalnie zakończy bogatą piłkarską karierę. Jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii przez lata deklarował swoje przywiązanie do tych klubów. Dlatego nic dziwnego, iż właśnie udział w takim meczu będzie jego ostatnim występem w karierze.

Spotkanie Legia Warszawa - Celtic Glasgow zaplanowano na środę, 20 lipca, o godzinie 18:00. Transmisja telewizyjna z tego spotkania odbędzie się na antenach Canal+ Sport oraz Canal+ 4K.

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa o agencie Lewandowskiego. "Znam go osobiście, to szczwany lis"

Koniec kariery Artura Boruca w internecie. Stream online z meczu Legia Warszawa - Celtic Glasgow

Pojedynek Legia Warszawa - Celtic Glasgow można oglądać również na żywo w internecie. Stream online z oficjalnego zakończenia kariery Artura Boruca będzie aktywny na platformach Canal+Online oraz Polsat Box Go. Z tych usług można korzystać na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE z meczu Legia Warszawa - Celtic Glasgow na WP SportoweFakty.

Początek meczu Legia Warszawa - Celtic Glasgow: 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ 4K. Stream online: Canal+Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Wielka kasa dla małego klubu
Zobacz także: Trener Bayernu nie wytrzymał

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×