Lewandowski już "kupił" fanów Barcelony. Zobacz, co zrobił

Pokaz umiejętności technicznych to stały punkt prezentacji gwiazd futbolu. Nie inaczej było podczas piątkowej ceremonii w Barcelonie z udziałem Roberta Lewandowskiego. Polak w pewnym momencie zrobił to, z czego słynął Ronaldinho!

Michał Fabian
Michał Fabian
popis Roberta Lewandowskiego na prezentacji w Barcelonie YouTube / FC Barcelona / Na zdjęciu: popis Roberta Lewandowskiego na prezentacji w Barcelonie
Aż 57 300 kibiców przyszło w piątek na Camp Nou w Barcelonie na prezentację Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik został przedstawiony przez prezydenta klubu Joana Laportę, przywitał się z kibicami (co ważne w Barcelonie: po katalońsku).

Później zaś obejrzeliśmy stały punkt programu. Podczas każdej prezentacji gwiazdy nie może zabraknąć popisów technicznych. Nie inaczej było w przypadku "Lewego".

Polak rozpoczął od podbijania piłki. Później opanował ją na głowie i... zrobił coś, z czego słynął Ronaldinho - niegdyś wielka gwiazda Barcy. Pocałował futbolówkę, a następnie kontynuował żonglerkę!

- Robert jak Ronaldinho - ekscytowali się komentatorzy klubowej telewizji (Barca TV). Tym trickiem Lewandowski "kupił" publiczność! Fani aż zawyli z zachwytu.

"Malabrista", czyli "Żongler" - tak trwający niespełna minutę występ Lewandowskiego skomentowano na oficjalnym profilu Barcelony.

Czytaj także: Już wszystko jasne! Z tym numerem zagra Lewandowski
Czytaj także: Robert Lewandowski otrzymał prezent od prezesa Barcelony

ZOBACZ WIDEO: Zdradzamy szczegóły prezentacji "Lewego". Kiedy pierwszy gol dla Barcelony? - Z Pierwszej Piłki #14


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×