Czeka go kilka dni przerwy. Sprawdź, kiedy kolejny mecz Roberta Lewandowskiego

FC Barcelona z kolejnym ligowym zwycięstwem. Tym razem Katalończycy pokonali u siebie Real Valladolid (4:0), a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Robert Lewandowski. Na kolejne spotkanie z jego udziałem przyjdzie nieco poczekać.

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski Getty Images / Alex Caparros / Robert Lewandowski
Po niemrawym otwarciu sezonu piłkarze Barcelony wskoczyli na właściwe tory. W drugiej kolejce bez większych problemów pokonali Real Sociedad (4:1).

W niedzielę podopieczni Xaviego podejmowali Real Valladolid. Już w pierwszej połowie bramkę zdobył Robert Lewandowski. Przed przerwą podwyższył Pedri, a "Lewy" kolejnego gola strzelił w 65. minucie. Wynik zamknął Sergi Roberto.

Kolejnym rywalem Katalończyków będzie Sevilla FC, która na początku nowego sezonu spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. W trzech kolejkach zespół ten wywalczył tylko jeden punkt - po remisie z Realem Valladolid (1:1). Oprócz tego Sevilla przegrała z Osasuną Pampeluna (1:2) i UD Almeria (1:2).

Mecz Sevilla FC - FC Barcelona odbędzie się w sobotę, 3 września o godz. 21:00. Transmisję ze spotkania pokaże na żywo stacja Eleven Sports 1, natomiast tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Kibice zaskoczeni widokiem prezesa Barcelony. "Co się stało?"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)