Główny rywal Roberta Lewandowskiego znów trafia [WIDEO]

Erling Haaland dopisał do swojego dorobku bramkowego kolejne trafienia. Tym razem wpisał się na listę strzelców przy okazji spotkania Ligi Mistrzów Sevilla FC - Manchester City.

Mateusz Domański
Gol Erlinga Haalanda Twitter / Polsat Sport / Gol Erlinga Haalanda
Pierwsza połowa starcia Sevilla FC - Manchester City przyniosła tylko jednego gola. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Erling Haaland. Wykorzystał on precyzyjne podanie Kevina De Bruyne.

Tak naprawdę Haaland miał autostradę do bramki. Z łatwością umieścił piłkę w siatce i mógł cieszyć się z kolegami z objęcia prowadzenia nad hiszpańskim zespołem.

"A Erling Haaland robi swoje również w Lidze Mistrzów - 1:0 dla Manchesteru City po golu norweskiego snajpera!" - zaznaczono na profilu Polsatu Sport na Twitterze.

Takie szanse na strzelanie goli rywal Roberta Lewandowskiego wręcz musi wykorzystywać. Po raz kolejny stanął na wysokości zadania i pokazał, że doskonale wie, gdzie i kiedy powinien się znaleźć.

Później Haaland raz jeszcze wpisał się na listę strzelców. Uczynił to w 67. minucie, tym samym podwyższając prowadzenie Manchesteru City do 3:0.

> Nowe informacje ws. Abramowicza. "Miliardy są na jego koncie"
> Sensacyjna porażka Chelsea na starcie Ligi Mistrzów!