Efektowna akcja Paris Saint-Germain. Neymar i Kylian Mbappe zaczarowali [WIDEO]

Neymar jako asystent, Kylian Mbappe jako strzelec. Paris Saint-Germain nie potrzebowało dużo czasu na rozmontowanie defensywy Juventusu. Zobacz efektownego gola mistrza Francji.

Kylian Mbappe przed strzeleniem gola Juventusowi Twitter / Polsat Sport / Kylian Mbappe przed strzeleniem gola Juventusowi
Paris Saint-Germain nie ma problemu z dobieraniem się pod bramkę Juventusu. Mistrz Francji obraża obecne braki Bianconerich, a pierwszego gola strzelił już w 5. minucie.

Miękkie podanie Neymara trafiło w pole karne do Kyliana Mbappe, a ten, choć otoczony trzema obrońcami Juventusu, oddał bezkarnie uderzenie z powietrza do siatki. Mattia Perin, który gra zamiast Wojciecha Szczęsnego, nie nacieszył się długo czystym kontem.

Kibice w Paryżu mieli pierwszy powód do świętowania. Jak co sezon tak oni, jak i drużyna ze stolicy Francji rozpoczynają Ligę Mistrzów z marzeniem o zdobyciu trofeum.

Gracze z Paryża czują się swobodnie na połowie przeciwnika, a Kylian Mbappe zdobył już gola na 2:0. Podobnie efektownego, ponieważ po wymianie podań z Achrafem Hakimim.