Nie dowierzały, że w ich stronę idzie Lionel Messi. Wyjątkowe sceny na meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / UEFA / Reakcja dzieci na widok Lionela Messiego
Twitter / UEFA / Reakcja dzieci na widok Lionela Messiego

Takie obrazki zawsze poruszają. Dzieci do końca nie mogły uwierzyć, że widzą Messiego na własnego oczy. Ich reakcja była po prostu bezcenna.

Kibice Maccabi Hajfa, którzy pojawili się 14 września na stadionie, nie mogą czuć się zawiedzeni. Ich drużyna przez moment była bardzo bliska sprawienia niespodzianki, prowadząc 1:0 z Paris Saint-Germain. Wynik spotkania w 24. minucie otworzył Tjaronn Chery.

Faworyt z Francji szybko ruszył do odrabiania strat. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Lionel Messi, oddając strzał z wysokości piątego metra.

W drugiej połowie paryżanie ruszyli do zmasowanych ataków. Najpierw do siatki trafił Kylian Mbappe, a w 88. minucie wynik domknął Neymar.

Mecz ten wywołał olbrzymie emocje wśród lokalnej społeczności. Doskonale pokazują to obrazki, zarejestrowane jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji. Dzieci wyprowadzające piłkarzy nie mogły doczekać się, aż podejdzie do nich legendarny Argentyńczyk. A gdy go ostatecznie zobaczyły, nie potrafiły uwierzyć własnym oczom. Całe zdarzenie uchwyciły telewizyjne kamery.

Macabi po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie. Podopieczni Baraka Bakhara nie zdobyli dotychczas punktu, zresztą tak samo jak Juventus. I to właśnie stracie pomiędzy tymi zespołami zobaczymy w ramach trzeciej serii gier.

Gospodarzem tego spotkania będzie "Stara Dama", która musi wygrać to spotkanie, jeśli chce odbudować zaufanie swoich kibiców. Pierwszy gwizdek w tym meczu wybrzmi 5 października o godzinie 21:00.

Gdy kibice świętują brak powołania PZPN zaprezentował koszulkę reprezentacji na MŚ!