Kobieta poprosiła go o zdjęcie. Zobacz, co zrobił Cristiano Ronaldo

Wreszcie się przełamał. Cristiano Ronaldo strzelił gola dla Manchesteru United w wyjazdowym meczu Ligi Europy z Sheriffem Tyraspol. Po spotkaniu o Portugalczyku mówi się nie tylko w kontekście tej sytuacji. Zobacz, co zrobił w drodze do szatni.

Michał Fabian
Cristiano Rolando (Man Utd) w przerwie meczu z Sheriffem Tyraspol Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: Cristiano Rolando (Man Utd) w przerwie meczu z Sheriffem Tyraspol
Cristiano Ronaldo ma już na koncie pierwszego gola w sezonie 2022/23. Z rzutu karnego pokonał bramkarza Sheriffa Tyraspol, a Manchester United wygrał w Mołdawii 2:0. Dla Portugalczyka - najlepszego strzelca w historii Ligi Mistrzów - było to zarazem pierwsze trafienie w Lidze Europy.

O Ronaldo zrobiło się głośno także z innego powodu. Chodzi o jego zachowanie w przerwie meczu na Stadionie Zimbru w Kiszyniowie.

Gdy CR7 schodził do szatni, został zaczepiony przez młodą kobietę, która pracowała w sztabie medycznym.

Zobacz zachowanie Ronaldo względem kobiety:

Źródło: Viaplay

Z telefonem w ręku poprosiła Ronaldo o zdjęcie. Portugalczyk nie miał jednak zamiaru się zatrzymywać. Nawet nie spojrzał na kobietę. Odsunął jej rękę i udał się w kierunku szatni.

"Kobieta, którą została przez niego zignorowana, była oszołomiona" - komentuje tę scenę "Daily Mail".

Angielskie media od razu przypomniały inną sytuację - z kwietnia 2022 r. Po porażce z Evertonem sfrustrowany Ronaldo, schodząc do szatni, wytrącił 14-letniemu kibicowi telefon z rąk (więcej TUTAJ>>).