Mógł okazać się wielkim odkryciem mundialu. Problemy Francuza przed MŚ

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Adam Newson / Na zdjęciu: Wesley Fofana schodzący o kulach
Twitter / Adam Newson / Na zdjęciu: Wesley Fofana schodzący o kulach
zdjęcie autora artykułu

Wesley Fofana w ostatnich miesiącach zachwycał swoją formą, czym wywalczył swój transfer do Chelsea. Francuz mógł okazać się odkryciem mundialu, ale poważna kontuzja może mu pokrzyżować plany.

Francuz Wesley Fofana w ostatnich miesiącach okazał się jednym z odkryć Premier League. Obrońca znakomitymi występami w barwach Leicester City wywalczył sobie transfer do Chelsea Londyn.

I tam również prezentował się bardzo dobrze. Wyszedł w podstawowym składzie na mecz Ligi Mistrzów z AC Milan i zaliczył wymarzony początek, gdyż w pierwszej połowie strzelił gola. Później jednak zaczął się jego koszmar.

Musiał opuścić boisko już w 38. minucie i robił to ze łzami w oczach. Według informacji "Foot Mercato" defensor doznał kontuzji kolana, która może wykluczyć go z gry na kilka tygodni. Na portale społecznościowe zostało wrzucone zdjęcie, na którym schodził o kulach.

Fofana może nie zdążyć powrócić do optymalnej formy przed mistrzostwami świata w Katarze. Didier Deschamps może więc nie zdecydować się wybrać mało doświadczonego w kadrze obrońcy do kadry na MŚ w Katarze.

Czytaj więcej: Haaland odejdzie z Manchesteru City? Guardiola już wie Znane osoby ze świata filmu rywalami Polaka! Kto przejmie klub Premier League?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ to zrobił! Ten film ma ponad 800 tys. wyświetleń

Źródło artykułu: