Ale przymierzył! Piękny gol w meczu Evertonu z Manchesterem United [WIDEO]

Już w piątej minucie meczu Evertonu z Manchesterem United byliśmy świadkami pięknego gola. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Alex Iwobi i był to znakomity wybór. Zobacz trafienie, po którym trybuny Goodison Park oszalały ze szczęścia.

Rafał Sierhej
Na Goodison Park w Liverpoolu  Everton zmierzył się z Manchesterem United. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla drużyny Franka Lamparda. Już w 5. minucie gola strzelił Alex Iwobi.

Nigeryjczyk w trwającym sezonie prezentuje się doskonale. To właśnie jego piękny strzał z dystansu otworzył wynik meczu z Manchesterem United. Były piłkarz Arsenalu doskonale ustawił sobie piłkę na 20 metrze od bramki i huknął nie do obrony dla Davida de Gei.

Iwobiego śmiało można wymienić w czołówce pomocników występujących na boiskach Premier League. Dzięki temu zabiegowi trener może prosić swojego piłkarza o częstsze uderzenia z dystansu, co przyniosło efekt w meczu z United.

Dla Evertonu były to jednak miłe złego początki. Jeszcze w pierwszej połowie goście odpowiedzieli dwoma bramkami - najpierw wyrównał Antony, a na 2:1 dla "Czerwonych Diabłów" trafił Cristiano Ronaldo. Wynik nie uległ już zmianie.

Źródło: Viaplay

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"