Co za rajd! Tak strzela reprezentant Polski [WIDEO]

Sebastian Szymański jest jednym z czołowych piłkarzy Feyenoordu Rotterdam. W niedzielę przeprowadził doskonałą indywidualną akcję i zasygnalizował, że jest w świetnej formie przed mistrzostwami świata.

Dawid Franek
Sebastian Szymański przeprowadził indywidualną akcję Twitter / TVP Sport / Sebastian Szymański przeprowadził indywidualną akcję
Feyenoord Rotterdam pokonał AZ Almaar 3:1 w wyjazdowym spotkaniu ligi holenderskiej. W 56. minucie swoją bramkę zdobył Sebastian Szymański. Ofensywny pomocnik otrzymał piłkę na połowie boiska i ruszył do przodu.

Szymański przeprowadził indywidualną akcję i zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. W tej sytuacji błędu nie ustrzegł się bramkarz Hobie Verhulst. Piłka po jego rękach zatrzepotała w siatce.

Tak czy inaczej trzeba docenić polskiego zawodnika za pomysł na przeprowadzenie tej akcji. Szymański wykazał się sporą pewnością siebie i pokazał, że zasługuje na wyjazd na mistrzostwa świata.

23-latek rozegrał w niedzielnym spotkaniu 86 minut. Zdobył trzecią bramkę po przenosinach do Holandii. Jego gola w starciu przeciwko AZ Alkmaar można zobaczyć poniżej: