Znów odpalił rewolwery! Piątek wykorzystał prezent [WIDEO]

Krzysztof Piątek znakomicie rozpoczął spotkanie z US Cremonese. Napastnik Salernitany już w trzeciej minucie otworzył wynik, wykorzystując błąd bramkarza i obrońcy rywali. Zobacz, jak do tego doszło.

Krzysztof Gieszczyk
gol Krzysztofa Piątka (Salernitana) w meczu z Cremonese Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Krzysztofa Piątka (Salernitana) w meczu z Cremonese
Nie zdobył bramki w meczach z Interem Mediolan, Spezią oraz Lazio Rzym. W końcu jednak odpalił charakterystyczne rewolwery.

W sobotnim spotkaniu Serie A z US Cremonese Krzysztof Piątek wpisał się na listę strzelców już w 3. minucie - dokładnie po 150 sekundach. Z prawej strony dośrodkował Antonio Candreva, a w polu bramkowym nie popisali się golkiper Marco Carnesecchi i obrońca gości Emanuel Aiwu.

Napastnik Salernitany tylko na to czekał. Natychmiast ruszył do bezpańskiej piłki i wpakował ją do siatki.

To trzecie trafienie Piątka w tym sezonie Serie A. Wcześniej "Piona" pokonywał bramkarzy Juventusu (11 września) oraz Hellasu Werona (9 października).

Mecz Salernitana - Cremonese zakończył się remisem 2:2. Goście w 12. minucie wyrównali po strzale Davida Okereke, w 38. minucie Lassana Coulibaly odzyskał prowadzenie dla gospodarzy, ale tuż przed końcem (89. min) Daniel Ciofani uratował punkt dla Cremonese.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)