Nie wytrzymał. Ujawniono, co zrobił Kulesza w czasie meczu

Pierwsza połowa meczu z Chile (1:0) pozostawiła sporo do życzenia. Portal sport.pl ujawnił, co pod koniec tej części gry zrobił prezes PZPN Cezary Kulesza.

Mateusz Kozanecki
Cezary Kulesza WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Cezary Kulesza
Spotkanie towarzyskie z Chile było dla Polaków ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się w niedzielę mistrzostwami świata. Czesław Michniewicz postanowił dać pograć tym, którzy w klubach dostawali mniej minut.

Efektem była kiepska pierwsza połowa w wykonaniu Biało-Czerwonych. Poziom gry pozostawiał sporo do życzenia, a znacznie więcej okazji stworzyli sobie rywale, których w Katarze zabraknie.

Spotkanie z poziomu trybun obserwował prezes PZPN. Portal sport.pl przekazał, co Cezary Kulesza zrobił pod koniec pierwszej połowy.

Dziennikarze poinformowali, że w 44. minucie spotkania Kulesza opuścił swoje miejsce, w dodatku z nietęgą miną.

Niedługo później piłkarzy schodzących na przerwę do szatni żegnały gwizdy. Nastroje poprawiła nieco druga połowa, w której gola na wagę zwycięstwa zdobył Krzysztof Piątek.

Już po zakończeniu spotkania Kulesza zabrał głos na Twitterze. Na początek podziękował nie zawodnikom, a kibicom. Myślami jest już natomiast przy spotkaniu z Meksykiem na mundialu (więcej TUTAJ).

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy na MŚ?