Dwa gole w sparingu Stali Mielec z Wisłą Kraków

Mundial w Katarze za pasem, ale polskie kluby na razie nie zaczynają urlopów. W piątek Stal Mielec zremisowała w sparingu z Wisłą Kraków 1:1.

Szymon Mierzyński
piłkarze Wisły Kraków WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków
Na boisku w Woli Chorzelowskiej obie bramki padły w krótkim odstępie w trakcie pierwszej połowy. Prowadzenie objęła "Biała Gwiazda", po tym jak Dor Hugi wykorzystał błąd obrony rywala. Wyrównanie natomiast mieliśmy pięć minut później. Mikołaj Lebedyński trafił do siatki uderzeniem sprzed pola karnego.

W następny piątek Stal Mielec rozegra następny mecz sparingowy, a jej rywalem będzie Stal Rzeszów.

Krakowianie póki co również nie udają się na urlopy. Oni za tydzień zmierzą się jeszcze z Górnikiem Łęczna.

Ekipa z Mielca zakończyła rundę jesienną na 7. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 27 pkt. Wisła zaś jest obecnie 10. w Fortuna I lidze. Gromadzi 24 "oczka".

Stal Mielec - Wisła Kraków 1:1 (1:1)
0:1 - Dor Hugi 28'
1:1 - Mikołaj Lebedyński 33'

Stal Mielec (wyjściowy): Mateusz Kochalski - Maciej Wolski, Kamil Kruk, Mateusz Matras, Leandro, Fabian Hiszpański, Paweł Żyra, Piotr Wlazło, Maciej Domański, Mikołaj Lebedyński, Bartłomiej Ciepiela.

Wisła Kraków: I połowa: Kamil Broda - Konrad Gruszkowski, Boris Moltenis, Joseph Colley, Bartosz Jaroch, Krystian Wachowiak, Michael Pereira, Bartosz Talar, Vullnet Basha, Dor Hugi, Angel Rodado; II połowa: Kamil Broda - Konrad Gruszkowski, Dawid Szot, Boris Moltenis, Krystian Wachowiak, Sławomir Chmiel, Patryk Plewka, Kacper Duda, Wiktor Szywacz, Mateusz Młyński, Momo Cisse.