Jak to nie wpadło?! To mógł być gol na wagę punktów w mistrzostwach świata [WIDEO]

Reprezentacja Urugwaju zremisowała w swoim pierwszym meczu fazy grupowej mistrzostw świata z Koreą Południową. W końcowych minutach przepięknego gola z dystansu mógł strzelić Federico Valverde. Piłka zatrzymała się jednak na słupku.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Urugwaju zremisowała z reprezentacją Korei Południowej 0:0 w pierwszym meczu fazy grupowej. Mecz nie obfitował w sytuacje, które mogły skończyć się golami.

Jedną z najbardziej nieoczekiwanych sytuacji stworzył sobie Federico Valverde. Urugwajczyk w tym sezonie zdążył przyzwyczaić kibiców do tego, że regularnie trafia do bramki z dystansu w imponującym stylu.

Podobną okazję miał w 90 minucie starcia z Koreą Południową. Fede przyjął piłkę na 50 metrze od bramki rywali. Zrobił z nią kilkanaście metrów, ustawił futbolówkę do strzału i huknął. Ostatecznie jednak trafiła ona jedynie w słupek. To mógł być pierwszy gol z dystansu na tym turnieju.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"