Dziennikarz zdradził, kto najlepiej bawił się na balu. "Był gwiazdą"

To on był najczęściej proszony o pamiątkowe zdjęcie. Był wielką gwiazdą Gali Mistrzów Sportu i Balu Mistrzów Sportu 2023. Sprawdź, o kogo chodzi.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Szymon Marciniak i Dariusz Szpakowski Newspix / ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK / Na zdjęciu: Szymon Marciniak i Dariusz Szpakowski
Zespół sędziów piłkarskich w składzie: Szymon Marciniak, Tomasz Listkiewicz, Paweł Sokolnicki i Tomasz Kwiatkowski, który zrobił furorę podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, został doceniony na Gali Mistrzów Sportu.

Marciniak i "spółka" wygrali w nowej kategorii "Plebiscytu Przeglądu Sportowego": "Super Osiągnięcie Roku".

- Sięgnęliśmy szczytu. Jak w sporcie. Obiecujemy więcej. Finał mundialu to było jedno z marzeń małego Szymona. Nie zatrzymujemy się - zapowiedział nasz eksportowy arbiter, odbierając nagrodę (więcej TUTAJ).

Jak zdradził na Twitterze Sebastian Parfjanowicz, 42-letni Marciniak, rozjemca mundialu Katar 2022 pomiędzy Argentyną i Francją, był wielką gwiazdą wydarzenia w hotelu DoubleTree w Warszawie.

"Nikt wczoraj na Gali nie był proszony do zdjęć częściej niż ta dwójka (Marciniak i Dariusz Szpakowski - przyp. red.)" - napisał dziennikarz TVP Sport na portalu społecznościowym.

"Szymon Marciniak był prawdziwą gwiazdą gali i balu" - podkreślił Parfjanowicz w kolejnym swoim wpisie na TT.

Zobacz:
Wiadomo, kto bawił się do białego rana. Pokazały zdjęcie z jajecznicą

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szaleństwo po transferze Ronaldo. Zobacz, co się działo na meczu


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×