Komiczna scena podczas meczu Barcelony. Piłkarz Sevilli robił to przez trzy minuty

FC Barcelona wygrała z Sevillą FC 3:0. Trener gości Jorge Sampaoli próbował reagować, ale w trakcie meczu doszło do komicznej sceny. Piłkarz Sevilli - Jordan - miał problem z rozszyfrowaniem, co szkoleniowiec przekazał mu na kartce.

Łukasz Witczyk
Joan Jordan Getty Images / NurPhoto / Na zdjęciu: Joan Jordan
To była dominacja FC Barcelony. Co prawda do przerwy gole nie padły, ale wszystko dzięki temu, że dobrze grała defensywa Sevilli FC. Opór rywali udało się przełamać w 58. minucie, kiedy do bramki Andaluzyjczyków trafił Jordi Alba. Później przeciwników dobili Gavi i Raphinha. Dzięki wygranej Barca ma już 8 punktów przewagi w tabeli nad Realem Madryt.

Po stracie pierwszego gola trener Sevilli Jorge Sampaoli próbował reagować. Przekazał jednemu ze swoich podopiecznych - Joanowi Jordanowi - kartkę ze wskazówkami, co należy zmienić w taktyce. Z natychmiastowej reakcji szkoleniowca nic nie wyszło. Doszło za to do komicznej sceny.

Jordan przez trzy minuty czytał wskazówki, które argentyński trener odręcznie spisał na kartce. "To był jeden z obrazów meczu. Sampaoli uchwycił niezliczone modyfikacje na arkuszu, a Jordan był odpowiedzialny za ich przekazanie kolegom. Robił to przez długie minuty" - czytamy w portalu eldesmarque.com.

Po tak długim czasie oczekiwania udało się wprowadzić część rozwiązań zaproponowanych przez trenera. To jednak nic nie dało, bo zaledwie kilka minut później było już 2:0 dla Barcy.

FC Barcelona to lider La Ligi, który jest na dobrej drodze do odzyskania mistrzowskiego tytułu. Zupełnie inne nastroje panują w Sevilli FC. Drużyna ta ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)