Błysk Piotrowskiego w ostatniej akcji. Przytomnie zachował się w polu karnym [WIDEO]

Jakub Piotrowski wrócił do pierwszej drużyny Ludogorca Razgrad i pokazał klasę. W wygranym 2:1 meczu ze Sławiją Sofia polski pomocnik zanotował ładną asystę.

Rafał Szymański
asysta Piotrowskiego YouTube / Ludogorec Razgrad / Na zdjęciu: asysta Piotrowskiego
W starciu czołowych drużyn ligi bułgarskiej Ludogorec Razgrad walczył o ligowe punkty ze Sławiją Sofia. Autorem pierwszej bramki w niedzielnym meczu był znany z polskich boisk Spas Delew. Gospodarze mieli przewagę do 76. minuty, gdy na listę strzelców po stronie gości wpisał się Toni Tasew.

Jakub Piotrowski zagrał w barwach miejscowych od pierwszego gwizdka arbitra. Reprezentant Polski zapracował sobie na miano jednego z bohaterów spotkania Ludogorca ze Sławiją.

W trzeciej minucie doliczonego czasu Piotrowski znakomicie opanował piłkę i wygrał pojedynek bark w bark z przeciwnikiem. Po chwili środkowy pomocnik dokładnie dośrodkował do ustawionego w polu karnym Nonato, który strzałem głową zapewnił Ludogorcowi zwycięstwo 2:1.

To był już 15. występ Piotrowskiego w trwających rozgrywkach ligi bułgarskiej. Dorobek kadrowicza to dwa trafienia, a także pięć asyst. 25-latek walczy o powołanie do kadry Biało-Czerwonych na marcowe mecze eliminacji Euro 2024.

Ludogorec Razgrad - Sławija Sofia 2:1 (1:0)
1:0 - Spas Delew 18'
1:1 - Toni Tasew 76'
2:1 - Nonato 90+3'

Mbappe tłumaczy się ze swoich słów. "To nie był atak na Neymara"