Kamery to pokazały. "Lewy" zrobił to dwukrotnie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Robert Lewandowski
Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w meczu LaLiga z Cadizem zdobył gola na 2:0. Zaraz potem reprezentant Polski wykonał charakterystyczny znak.

W niedzielnym spotkaniu 22. kolejki hiszpańskiej LaLiga z Cadizem Robert Lewandowski przerwał serię trzech meczów ligowych bez zdobytego gola (relacja TUTAJ).

Polski napastnik FC Barcelony w doliczonym czasie gry do pierwszych 45 minut pokonał bramkarza ekipy gości (Argentyńczyka Jeremiasa Ledesmę) strzałem po ziemi z ok. 16 metrów, podwyższając prowadzenie Barcy (na 2:0).

Po strzelonej bramce z "Lewego" spadła presja spowodowana kilkoma ostatnimi pojedynkami bez trafienia.

Na twarzy 34-letniego napastnika pojawił się uśmiech, a kamery telewizyjne zarejestrowały moment, kiedy wykonał gest w kierunku swojej żony (patrz wideo poniżej).

Dwa "całusy" były przeznaczone dla Anny Lewandowskiej. Trenerka fitness i blogerka promująca zdrowy tryb życia dopingowała męża w meczu z Cadizem z poziomu trybun Camp Nou.

Zobacz: Ale to zrobił! Zobacz piękną bramkę "Lewego"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty