Co on zrobił? Piątek na ustach całych Włoch

Krzysztof Piątek znów zakończył mecz bez gola. W spotkaniu Salernitany z Monzą (3:0) miał doskonałą okazję bramkową. Nie trafił jednak na pustą bramkę. Komentatorzy nie mogli w to uwierzyć.

Dawid Franek
Dawid Franek
Krzysztof Piątek zmarnował doskonałą sytuację bramkową Twitter / Eleven Sports / Krzysztof Piątek zmarnował doskonałą sytuację bramkową
Krzysztof Piątek ostatniego gola w Serie A zdobył 5 listopada ubiegłego roku w starciu Salernitany z Cremonese (2:2). Wydawało się, że w niedzielę Polak przełamie fatalną passę. Piątek był groźny pod bramką przeciwnika, ale brakowało odpowiedniego wykończenia. Nie do uwierzenia jest przede wszystkim sytuacja z 84. minuty.

Napastnik Salernitany wykorzystał błąd obrony rywali, następnie minął bramkarza i miał przed sobą już tylko pustą bramkę. Nie skierował jej jednak do siatki, uderzając obok słupka.

Piątek padł na murawę i chyba sam nie wierzył w to, co się stało. Zdziwienia nie ukrywali tez komentatorzy Eleven Sports. "Rany boskie! Nie wierzę" - mówili wspólnie.

W tym sezonie ligowym Piątek trafiał do siatki rywali zaledwie trzy razy. Polak wciąż nie może odzyskać dawnej formy, którą prezentował na włoskich boiskach.

Zobacz sytuację z udziałem Piątka:

Czytaj także:
Niespotykana sytuacja w PKO Ekstraklasie. VAR interweniował przy rzucie karnym [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: dla takich akcji przychodzi się na stadion


Oglądaj Serie A NA ŻYWO w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×