Krychowiak się nie popisał. Opieszałość kadrowicza [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak popełnił błąd przy jednej z bramek Al Adalh. Al Shabab z reprezentantem Polski w składzie przegrało 1:2.

Rafał Szymański
powrót Krychowiaka Twitter / SPL / Na zdjęciu: powrót Krychowiaka
Gospodarze walczyli o ligowe punkty z drużyną zajmującą przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i wydawało się, że wygrają niewielkim nakładem sił. Nic bardziej mylnego. Wynik otworzył Aaron Boupendza, ale potem zawodnicy Al Shabab roztrwonili bramkową przewagę.

W 62. minucie piłkarze Al Adalh wyprowadzili kontratak po stałym fragmencie gry. Grzegorz Krychowiak bezskutecznie próbował dogonić Davida Tijanicia, który z piłką przebiegł kilkadziesiąt metrów.

Doświadczony kadrowicz tylko oglądał plecy byłego piłkarza Rakowa Częstochowa. Tijanić wpadł w pole karne i skierował piłkę do siatki. Goście wynik meczu ustalili w siódmej minucie doliczonego czasu, gdy bramkarza Al Shabab pokonał Pedro Eugenio.

Krychowiak trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry zszedł z murawy. Defensywny pomocnik regularnie występuje na boiskach w Arabii Saudyjskiej i wiele wskazuje na to, że mimo słabszego meczu zostanie powołany do kadry na nadchodzące zgrupowanie.

Al Shabab - Al Adalh 1:2 (1:0)
1:0 - Aaron Boupendza 20'
1:1 - David Tijanić 62'
1:2 - Pedro Eugenio 90+7'