To mógł być gol sezonu. Lewandowski wszystkich zaskoczył [WIDEO]

El Clasico tym razem nie rozczarowało, co świetnie pokazuje skrót meczu, który trafił do sieci. Warto zwrócić uwagę na jedną z okazji Roberta Lewandowskiego. Polak próbował pokonać bramkarza nożycami.

Robert Czykiel
Robert Lewandowski Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Kibice z całego świata z niecierpliwością czekali na kolejne El Clasico. Mecz FC Barcelona - Real Madryt raczej nikogo nie rozczarował. Na boisku dużo się działo, każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale ostatecznie Barca była lepsza i wygrała 2:1.

To jednak "Królewscy" prowadzili 1:0 po samobójczym golu Ronalda Araujo w już w dziewiątej minucie. Barcelona z kolei wyrównała tuż przed przerwą za sprawą Sergiego Roberto.

Po przerwie mieliśmy najpierw nieuznanego gola Marco Asensio, a potem w doliczonym czasie gry Franck Kessie zapewnił trzy punkty "Dumie Katalonii". Jak widać, Robert Lewandowski znowu nie strzelił gola, ale w El Clasico był bardzo aktywny.

Przy golu na wagę zwycięstwa popisał się efektownym zagraniem piętą. Wcześniej z kolei zrobił wrażenie na kibicach, gdy próbował pokonać bramkarza nożycami. Niestety, nie trafił czysto w piłkę, a szkoda, bo to mogła być najpiękniejsza bramka tego sezonu w La Liga.

Przegapiłeś niedzielne El Clasico? Nic straconego, bo możesz obejrzeć skrót meczu FC Barcelona - Real Madryt.