Haaland oko w oko z Fabiańskim. Ale przechytrzył Polaka [WIDEO]

Manchester City pokonał West Ham United 3:0 w zaległym meczu 28. kolejki i wrócił na fotel lidera Premier League. W bramce gości stanął Łukasz Fabiański, ale nawet on nie był w stanie znaleźć sposobu na zatrzymanie Erlinga Haalanda.

Jakub Fordon
Erling Haaland (Manchester City) pokonuje Łukasza Fabiańskiego (West Ham United) Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: Erling Haaland (Manchester City) pokonuje Łukasza Fabiańskiego (West Ham United)
Na Etihad Stadium nie doszło do niespodzianki. Manchester City pewnie pokonał West Ham United 3:0, chociaż na bramki trzeba było czekać do drugiej połowy meczu. Pięć minut po wznowieniu gry Łukasza Fabiańskiego pokonał Nathan Ake.

Na 20 minut przed końcem podstawowego czasu gry, dał o sobie znać Erling Haaland. Norweg zdobył 35 bramkę w tym sezonie Premier League. Haaland urwał się obrońcom i stanął oko w oko z polskim golkiperem.

Ten wyszedł do napastnika gospodarzy, który wykorzystał ten fakt. Norweg przelobował Fabiańskiego i podwyższył wynik tego spotkania.

Rezultat meczu ustalił Phil Foden, który znalazł sposób na 38-latka w 85. minucie tego pojedynku. Ostatecznie The Citizens wrócili na fotel lidera Premier League, mając obecnie jeden punkt więcej niż drugi Arsenal FC. Jednak Haaland i spółka rozegrali jedno spotkanie mniej.