Jakub Kiwior nie zaliczy występu w Premier League przeciwko Brighton do udanych. Reprezentanta Polski zaatakował kolejny brytyjski ekspert.

Piotr Bobakowski
Jakub Kiwior WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jakub Kiwior
"To było żenujące, kiedy Jakub Kiwior został na ziemi. Niezależnie od tego, czy był faul, czy też nie (nie było), coś złego się z nim stało. Wstań i broń, jakby od tego zależało twoje życie" - napisał na Twitterze Jamie Carragher.

Legendarny piłkarz Liverpoolu, dziś ekspert i komentator futbolu, w tak ostrym tonie odniósł się do zachowania Kiwiora w meczu 36. kolejki Premier League Arsenal FC - Brighton and Hove Albion (0:3).

Reprezentant Polski w 51. minucie spotkania na Emirates Stadium prawdopodobnie został nadepnięty w polu karnym przez Julio Enciso.

Kiwior uklęknął, łapiąc się za stopę (wcześniej "zgubił" but) i oczekiwał na reakcję sędziego Andy'ego Madleya. Arbiter nie przerwał jednak gry, a Enciso strzelił gola (więcej TUTAJ).

Kiwiorowi za tę sytuację oberwało się też od Gary'ego Neville'a. - Kiwior jest kontuzjowany, ale fakt, że jest kontuzjowany... Upadł, trzymając się za kostkę i zostawił kolegów samych w polu karnym - oceniła legenda Manchester United (więcej TUTAJ).

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2022/23?