Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

"Nikt nie może Ci odebrać marzeń". Świetna reakcja Lewandowskiego!

Robert Lewandowski odpowiedział na Twitterze na wpis Dawida Drachala o Złotej Piłce. "Trzymam kciuki!" - skomentował napastnik FC Barcelony.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski Instagram / www.instagram.com/_rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
"Dawid, nikt nie może Ci odebrać marzeń. Rób wszystko, aby je spełnić, bo nie ma rzeczy niemożliwych. Trzymam kciuki!" - podkreślił na Twitterze Robert Lewandowski, odpowiadając na wpis zawodnika Miedzi Legnica Dawida Drachala.

18-letni pomocnik, uważany za jeden z największych talentów młodego pokolenia w Polsce, w wywiadzie dla portalu "Weszło" mówił m.in. o... "Lewym" i Złotej Piłce.

- Mamy takiego jednego Polaka, który udowodnił, że wszystko jest możliwe. Robert Lewandowski był w innym miejscu w moim wieku i patrząc z tej perspektywy, wierzę że kiedyś zdobędę Złotą Piłkę. Predyspozycje mam. I mentalność, która została wypracowana od dziecka, również - zapowiedział Drachal.

ZOBACZ WIDEO: Nowe fakty ws. negocjacji powrotu Messiego. Jest jeden warunek

Krytyka i prześmiewcze komentarze ze strony internautów sprawiły, że... nastolatek postanowił "wytłumaczyć się" ze swojego marzenia.

"Chciałbym odnieść się do mojego ostatniego wywiadu dla Weszło. Kilka portali i niektórzy czytelnicy wyrwali moją wypowiedź z kontekstu. Chciałbym to sprostować. Mówiłem o tym, że Robert Lewandowski pokazał już, że wszystko jest możliwe przy odpowiednim podejściu i poświęceniu się pasji. Każdy z nas ma marzenia" - napisał piłkarz Miedzi na portalu społecznościowym.

"Moim marzeniem z dzieciństwa jest zdobycie Złotej Piłki. Marzenie stało się czymś, co pozwala mi codziennie pracować nie tylko po to, by spełnić marzenie tego siedmioletniego chłopca, ale też żebym z dnia na dzień stawał się coraz lepszym człowiekiem. Czy wierzę, że kiedyś mogę wygrać Złotą Piłkę? Tak, (...) każdy inny chłopak ma taką samą szansę" - dodał (pełna wersja tweeta poniżej).

Zobacz:
W te informacje o Lewandowskim aż trudno uwierzyć. Tak nie było od 11 lat
Kiedy Lewandowski zakończy karierę? Padła deklaracja

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×