Klasa Lewandowskiego. Wymowne zdjęcia w mediach społecznościowych

Legendy FC Barcelony - Sergio Busquets i Jordi Alba - odchodzą z klubu po zakończeniu sezonu. W mediach społecznościowych postanowił ich pożegnać Robert Lewandowski.

DF
Robert Lewandowski Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Tak się złożyło, że Sergio Busquets i Jordi Alba opuszczają FC Barcelonę po pierwszym sezonie, który w tym klubie spędził Robert Lewandowski. Hiszpanie reprezentowali zespół z Katalonii przez wiele lat. Co więcej, Busquets nie grał w żadnym innym klubie, broniąc barw Barcelony nieprzerwanie od 2008 roku. Alba z kolei był piłkarzem tej drużyny od sezonu 2012/2013.

Busquets i Alba mieli wielki wpływ na Barcelonę i mocno przyczynili się do sukcesów zdobytych przez klub. Szczególnie szczęśliwy może być pierwszy z wymienionych zawodników, bo wywalczył aż 9 mistrzostw Hiszpanii i 3 razy wygrywał Ligę Mistrzów.

Za sukcesy obu piłkarzy postanowił docenić Lewandowski. Polak wrzucił na Instastories pamiątkowe fotografie z żywymi legendami Barcy.

Pod ich nieobecność, Polak będzie zapewne pisał dalszy ciąg swojej historii w barwach Blaugrany. W pamięci na zawsze pozostanie mu to, iż grał w jednej drużynie z tak ważnymi postaciami dla światowego futbolu, a szczęście potęguje fakt, że mógł z nimi wspólnie świętować mistrzostwo Hiszpanii.

Czytaj także: Klub uprzedził Fernando Santosa. Wiadomo, kto otrzymał powołanie

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×