Tylko zobacz, kto świętował mistrzostwo z Rakowem

Właściciel Rakowa Częstochowa Michał Świerczewski jest udziałowcem w firmie Jakuba Grabowskiego. Stąd też znany pod pseudonimem Quebonafide pojawił się w autokarze i wspólnie z piłkarzami świętował tytuł.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Znany raper Quebonafide (w małym prostokącie) świętował razem z piłkarzami Rakowa Częstochowa tytuł mistrzowski PAP/EPA / PAP/Waldemar Deska oraz instagram / Znany raper Quebonafide (w małym prostokącie) świętował razem z piłkarzami Rakowa Częstochowa tytuł mistrzowski.
W sobotę rozpoczęło się świętowanie mistrzostwa Polski w Częstochowie. Raków rozegrał ostatni mecz tego sezonu PKO Ekstraklasy, a następnie otrzymał złote medale i puchar. Później miała miejsce feta na mieście.

W autokarze, który wyjechał na ulice miasta, pojawił się Jakub Grabowski, znany głównie z pseudonimu Quebonafide. Raper regularnie bywa na meczach Rakowa, przez co mógł wspólnie z piłkarzami świętować mistrzostwo kraju.

Właściciel firmy Miss Ti został zauważony na jednej z instagramowych relacji, które pojawiły się na profilu mistrza Polski. Ujęcie, na którym widzimy Grabowskiego można zobaczyć na końcu artykułu.

Ważnym aspektem jest też to, że Grabowski prowadzi wspólny biznes z właścicielem Rakowa, Michałem Świerczewskim. W końcu firma Quebonafide ma siedzibę spółki w Częstochowie, więc ich współpraca nie dziwi.

Informacja o wejściu w projekt Miss Ti pojawiła się na stronie x-kom, ale nie odbiła się szerokim echem w mediach. Niedawno ukazał się artykuł na portalu Meczyki.pl, gdzie opisano całą sprawę. Świerczewski przyznał, że otrzymał propozycję inwestycyjną, którą zaakceptował.
Fot. www.instagram.com/stories/rakowczestochowa Fot. www.instagram.com/stories/rakowczestochowa

Przeczytaj także:
I się zaczęło. Wielkie święto w Częstochowie (WIDEO)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Potężna bomba. Bramkarz nie miał żadnych szans
Czy Raków Częstochowa awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×