Messi musi śpieszyć! Czasu jest coraz mniej

Znany hiszpański dziennikarz Gerard Romero ujawnił kilka kluczowych szczegółów operacji powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Jego zdaniem, LaLiga wkrótce zatwierdzi plan finansowy Barcy. W poniedziałek wiele powinno się wyjaśnić.

FCBarca.com
FCBarca.com
Lionel Messi ONS.pl / all_imageB / Na zdjęciu: Lionel Messi
Jak podaje Gerard Romero, plan finansowy FC Barcelony został już przeanalizowany przez LaLigę i liczby zaczynają się zgadzać. LaLiga oddała jeszcze jednak ten plan zewnętrznej firmie doradczej, aby ta go sprawdziła i aby inne kluby nie zarzucały LaLidze stronniczości.

Romero twierdzi, że LaLiga "oddzwoniła" do Jorge Messiego, informując go, jak wygląda sytuacja.

Pośpiech rodziny Messich ma być wywołany tym, że oferta z Arabii Saudyjskiej wygasa za 15 dni. Istnieje zatem u Messich obawa, że jeśli poczekają na Barcelonę, a powrót ostatecznie nie wypali, to 400 mln euro rocznie przejdzie im koło nosa.

Według Romero, pod koniec tygodnia LaLiga ma otrzymać sprawdzony plan finansowy Barcy z powrotem, a w poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie, po którym plan ma już zostać oficjalnie zatwierdzony.

To właśnie przekazano, według Romero, Jorge Messiemu. Poproszono go o cierpliwość maksymalnie do poniedziałku, kiedy to Barca będzie mogła już działać. Jorge Messi zapewnił, że Leo chce szybko domknąć swój powrót do Barcy, ale chce być też w stu procentach pewny.

Leo Messi cały czas jest w kontakcie z Xavim i obaj emanują spokojem. Od poniedziałku zaczną się kluczowe dni dla operacji.

ZOBACZ WIDEO:Polak talizmanem Barcelony. "To dobry złodziej"


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Czy Leo Messi wróci do Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×