Oferta nie z tej ziemi dla Messiego. "Ojciec już zaakceptował"

Transfer do Al-Hilal FC zdaje się być już przesądzony. Jak informują francuskie media, ojciec i jednocześnie także agent Lionela Messiego, zaakceptował bajeczną ofertę saudyjskiego klubu.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Lionel Messi Getty Images / Catherine Steenkeste / Na zdjęciu: Lionel Messi
Saga transferowa z udziałem Lionela Messiego jest od tygodni jednym z najgorętszych tematów w świecie piłce nożnej. Argentyńczyk pragnie powrotu do FC Barcelony, ale o napastnika mocno walczy Al-Hilal FC, który oferuje mu gigantyczne pieniądze.

Wszystko wskazuje na to, że wybór padnie jednak na Arabię Saudyjską. Jak informuje "Foot Mercato", ze strony Barcelony konkretów brak, a klub z Azji oferuje mu już rekordowy kontrakt, opiewający na kwotę... 1,2 miliarda euro za dwa lata gry!

Oznacza to, że Messi za sezon inkasowałby bajeczną sumę 600 milionów euro, czyli ponad dwukrotnie więcej niż obecnie zarabia Cristiano Ronaldo w Al-Nassr.

I co istotne, według francuskiego źródła, ojciec i jednocześnie również agent piłkarza - Jorge Messi, tę kosmiczną ofertę saudyjskiego klubu już zaakceptował.

"Według naszych informacji ojciec Messiego przyjął ofertę Al-Hilal. Najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo ciekawie dla Lionela Messiego, który w sobotę bez wątpienia zagra ostatni mecz w paryskich barwach i będzie świętował zdobycie tytułu mistrza Francji. Z duchem już dalekim od Parc des Princes" - informuje "Foot Mercato".

Czytaj także:
Hiszpanie biją na alarm ws. Barcelony i Ligi Mistrzów
Co dalej z Xavim w Barcelonie? Są nowe informacje 

ZOBACZ WIDEO: Polacy zachwycają Europę. Trener powtarzał jedno słowo
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×