Fabiański pochwalił się sukcesem. Świętował z byłym kadrowiczem

West Ham United sięgnął po trofeum za zwycięstwo w Lidze Konferencji. Sukcesem drużyny za pośrednictwem Instagrama pochwalił się Łukasz Fabiański.

Szymon Michalski
Łukasz Fabiański Instagram / Łukasz Fabiański / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
Drużyna, w której występuje Łukasz Fabiański, pokonała w finale Ligi Konferencji Europy ACF Fiorentinę 2:1. Sam reprezentant Polski nie miał zbyt dużego udziału w tym sukcesie, ponieważ w trakcie trwania wspomnianych rozgrywek nie zagrał choćby minuty.

Nie przeszkodziło to jednak Fabiańskiemu, by w mediach społecznościowych pochwalić się trofeum za zwycięstwo. "Zrobiliśmy to" - napisał 38-letni bramkarz.

Sukcesu Łukaszowi Fabiańskiemu pogratulował Łukasz Piszczek. Dawny kolega z reprezentacji Polski finałowe spotkanie LKE śledził z perspektywy trybun.

Mimo tego, że Fabiańskiego w środowy wieczór zabrakło na boisku, to nie ukrywał on swojego wzruszenia wynikiem całego zespołu.

- Przepiękne chwile. Myślę, że mało kto się spodziewał, że taki klub jak my będzie w stanie osiągnąć taki sukces w europejskich pucharach, więc to przepiękna noc dla nas, kibiców. Naprawdę wspaniała rzecz. Mecz w naszym wykonaniu nie najlepszy, pierwsza połowa była średnia. W drugiej to się troszkę rozkręciło, no i ta końcówka fenomenalna. Jeżeli w meczu finałowym jest taka dramaturgia, to chyba nic dodać, nic ująć - mówił Fabiański (więcej TUTAJ).