Zobacz, kiedy Polacy rozegrają kolejny mecz

Reprezentacja Polski totalnie rozczarowała, przegrywając z Mołdawią 2:3 w eliminacjach do Euro 2024. Biało-Czerwoni wrócą na murawę we wrześniu.

PS
Robert Lewandowski PAP/EPA / DUMITRU DORU / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
We wtorek oglądaliśmy w Kiszyniowie dwie twarze Reprezentacji Polski. W pierwszej połowie taką, jaką chcielibyśmy oglądać zawsze - dominującą na murawie i skuteczną pod bramką rywali. Po bramkach Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego Biało-Czerwoni prowadzili do przerwy 2:0.

Tyle tylko, że w drugiej połowie kadra Fernando Santosa była już zupełnie bezradna, a gospodarze zupełnie odmienieni. W 48. minucie, po błędzie Piotra Zielińskiego, strzelili bramkę kontaktową, a pół godziny później doprowadzili do remisu. Na tym nie poprzestali, bo w 85. minucie Baboglo wprawił w szał kibiców z Mołdawii, dając wygraną swojej reprezentacji.

Polska po trzech spotkaniach eliminacji Euro 2024 ma zaledwie trzy punkty i znajduje się w trudnym położeniu. Biało-Czerwoni wrócą do eliminacji we wrześniu. W kolejnym okienku czekają ich dwa spotkania - najpierw przed własną publicznością z Wyspami Owczymi (7 września), a później wymagający wyjazd - do Albanii (10 września).