PKO BP Ekstraklasa. Warta Poznań - Pogoń Szczecin. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

W piątek rusza sezon 2023/24 w PKO BP Ekstraklasie. W pierwszym meczu Warta Poznań rywalizowała będzie z Pogonią Szczecin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Gdzie można je obejrzeć w TV i internecie? Podpowiadamy.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

PKO BP Ekstraklasa. Warta Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/b]

Po kilku tygodniach przerwy wraca PKO BP Ekstraklasa, a w pierwszym meczu nowego sezonu Warta Poznań zagra z Pogonią Szczecin. Gospodarze przystąpią do inauguracyjnego spotkania bez kilku zawodników, których zabraknie ze względu na problemy zdrowotne - to m.in. Adam Zrelak, Dimitrios Stavropoulos, Michał Kopczyński i Konrad Matuszewski.

Wartę czeka trudny mecz z Pogonią Szczecin, bo to klub, który w ostatnich latach ugruntował swoją pozycję w czołówce ekstraklasy. Co więcej, w trzech ostatnich sezonach Pogoń nie przegrała z Wartą (bilans to trzy zwycięstwa i trzy remisy).

Jak będzie tym razem? Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach: Canal+ Family, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport.

Warta Poznań - Pogoń Szczecin w internecie. Stream online

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie Canal+ Online, w aplikacji i na platformie nan (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Warta Poznań - Pogoń Szczecin: 21.07.2023 (piątek), godz. 18:00. Transmisja TV: Canal+ Family, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty