"Wyglądało to trochę przedziwnie". Ta akcja dała Legii gola przeciwko FC Midtjylland [WIDEO]

Marc Gual zaliczył kolejne trafienie w barwach Legii Warszawa. Hiszpan zdobył ważną bramkę w wyjazdowym starciu stołecznej ekipy z FC Midtjylland.

Krzysztof Kaczmarczyk
Gol Marca Guala Twitter / oficjalny profil TVP Sport / Gol Marca Guala
Dzieje się w Herning, gdzie piłkarze Legii Warszawa walczą w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy z FC Midtjylland.

Gospodarze szybko, bo już w 16. minucie objęli prowadzenie, gdy po rzucie rożnym z główki trafił Juninho.

Na odpowiedź podopiecznych Kosty Runjaicia nie trzeba było czekać długo. Dziesięć minut po trafieniu Duńczyków z wyrównującego gola cieszyć mógł się Marc Gual.

Z prawej strony piłkę w pole karne wrzucił Bartosz Slisz. Potem nieczysto trafili kolejno Patryk Kun i Paweł Wszołek, ale po próbie tego drugiego piłka powędrowała w stronę Guala, a ten nie zmarnował swojej okazji uderzając nie do obrony głową tuż przy słupku.

- Kun i w poprzek bramki, Wszołek i gol, Marc Gual - cieszył się komentujący spotkanie w TVP Sport Jacek Laskowski. - Wyglądało to trochę przedziwnie, jak ta piłka najpierw z prawego do lewego, potem z lewego do prawego, ale trafiła tam, gdzie trzeba - dodał.

Spotkanie FC Midtjylland - Legia Warszawa trwa. Niestety przed przerwą Duńczycy zdobyli kolejną bramkę i do szatni schodzili prowadząc 2:1.

Tekstową relację "na żywo" można śledzić na WP SportoweFakty. Dostępna jest -->> TUTAJ.