Tego jeszcze nie było. Haaland spudłował z rzutu karnego [WIDEO]

Erling Haaland nie będzie miło wspominał pierwszej połowy meczu z Sheffield United. Norweg po raz pierwszy na poziomie Premier League nie wykorzystał rzutu karnego.

Szymon Michalski
rzut karny wykonywany przez Halaanda Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: rzut karny wykonywany przez Halaanda
Do tego momentu Erling Haaland mógł pochwalić się stuprocentową skutecznością przy wykonywaniu rzutów karnych w Premier League. Jego dorobek to siedem wykorzystanych "jedenastek" na siedem prób.

Teraz liczby Haalanda nieco uległy pogorszeniu. W meczu z Sheffield United Manchester City otrzymał rzut karny po zagraniu ręką przez Johna Egana.

Do "jedenastki" podszedł Haaland. Norweg zmylił bramkarza, jednak piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek (wideo na końcu artykułu).

23-letni napastnik nie rozpamiętywał jednak długo tej sytuacji. W drugiej połowie meczu Haaland wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie po emocjonującej końcówce spotkania Manchester City pokonał rywali 2:1.

Źródło: Viaplay